Oppo promocje

i

Autor: materiały prasowe

OPPO wchodzi na nowe rynki w Europie

2021-06-29 18:33

OPPO, globalny producent inteligentnych urządzeń, kontynuuje rozwój w Europie i rozpoczyna działalność na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji. Wejściu na nowe rynki towarzyszy okres trwałego wzrostu marki na kilku innych rynkach tego regionu oraz rosnąca popularność smartfonów OPPO i technologii ubieralnych na całym kontynencie.

W tym roku OPPO weszło na pozycję czwartego największego producenta smartfonów na świecie – w ciągu ostatnich 12 miesięcy globalna sprzedaż smartfonów firmy wzrosła o 60 procent, do 37,6 miliona sztuk. - Rozszerzenie naszej działalności na nowe rynki jest ważną częścią naszego długoterminowego zaangażowania na rynku europejskim, co w efekcie umożliwi nam dotarcie z innowacjami OPPO do jeszcze większej liczby użytkowników w całej Europie. Chcemy stać się wiodącą marką smartfonów w Europie. Jednak, co ważniejsze, chcemy odgrywać pozytywną rolę w krajach, w których działamy i wykorzystywać naszą technologię z korzyścią dla lokalnych użytkowników i społeczności – dając im możliwość prowadzenia zrównoważonego i łatwiejszego życia - podkreślił Johnny Zhang, President of Central and Eastern European Region w OPPO.

SPRAWDŹ: Ogromne promocje znanego producenta smartfonów! Kilkaset złotych mniej w ofercie OPPO

Protest ratowników medycznych przed urzędem wojewódzkim w Olsztynie

W lipcu na nowe rynki trafią w pierwszej kolejności smartfony OPPO Reno5 5G i OPPO Reno5 Z 5G, a jeszcze w tym roku dołączą do nich kolejne produkty z portfolio marki, w tym kolejne modele smartfonów oraz wysokiej klasy akcesoria OPPO.

Sonda
Czy w czasie pandemii koronawirusa częściej korzystasz z komputera?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze