Sprzedaż na Allegro – jak zacząć?

i

Autor: Shutterstock

Porada lekarska przez Allegro! Telekonsultacje HomeDoctor do wykupienia w serwisie e-commerce

2021-01-07 11:02

Od miesiąca na Allegro, największej platformie e-commerce w Polsce, można kupić telekonsultacje HomeDoctor z lekarzami ponad 20 specjalizacji, dostępnymi 24/7 (także w nocy, weekendy i święta). Pierwszy kontakt z pacjentem odbywa się w ciągu 15 minut od zgłoszenia – bez wychodzenia z domu i długich kolejek. Lekarz HomeDoctor, poza wnikliwym wywiadem chorobowym, postawieniem diagnozy i wdrożeniu leczenia, może w razie potrzeby wystawić zwolnienie lekarskie, e-skierowanie oraz niezbędne recepty.

Teleporada na Allegro

Potrzeba ograniczenia bezpośrednich kontaktów w pandemii i rosnący popyt na łatwy dostęp do specjalistycznej opieki medycznej wpłynął na popularyzację rozwiązań telemedycznych. Propozycja HomeDoctor dla klientów Allegro to nowoczesny, wygodny i bardzo bezpieczny sposób na szybką i skuteczną poradę lekarską bez konieczności długiego czekania na wizytę i jeżdżenia do przychodni. Korzystając z telekonsultacji, połączysz się z lekarzem specjalistą przez telefon i otrzymasz poradę medyczną w komfortowych warunkach domowego zacisza, o każdej porze dnia i nocy.

Rekordowa inwestycja dla Brainly. Prawie 300 mln złotych od Learn Capital

- Konsultacje medyczne w postaci voucherów HomeDoctor można kupić na Allegro w nowo utworzonej kategorii Telemedycyna i dzięki nim znacząco skrócić czas oczekiwania na fachową poradę lekarską. Cieszę się, że dzięki wdrożeniu nowego formatu sprzedaży usług medycznych, możemy wraz z Allegro umożliwić klientom platformy telekonsultacje z lekarzami ponad 20 specjalizacji bez konieczności wychodzenia z domu, odwiedzania gabinetu i narażania własnego zdrowia, szczególnie w tak ciężkim dla wszystkich czasie – mówi Szymon Horaczuk, prezes HomeDoctor.

Super Raport 05.01 (Goście: Bartosz Arłukowicz - eurodeputowany PO oraz Zbigniew Girzyński - PiS)

HomeDoctor umożliwia konsultacje z ponad 400 lekarzami różnych specjalizacji (internista, pediatra, alergolog, dermatolog, neurolog, kardiolog, onkolog, urolog, ortopeda, reumatolog, endokrynolog, ginekolog, chirurg, pulmonolog, diabetolog, laryngolog, gastrolog, nefrolog, geriatra), dostępnymi 24/7. Po rejestracji, lekarz przeprowadza przez telefon wnikliwy wywiad chorobowy, analizuje przesłane drogą elektroniczną zdjęcia, stawia diagnozę i wdraża leczenie. W razie potrzeby może wystawić zwolnienie lekarskie, e-skierowanie oraz recepty niezbędne do leczenia.

Partnerami HomeDoctor są największe sieci przychodni medycznych oraz firmy ubezpieczeniowe w Polsce.

Jak przebiega zakup telekonsultacji HomeDoctor?

1. Klient Allegro kupuje na platformie voucher na telekonsultację;

2. Po złożeniu zamówienia otrzymuje unikalny kod, który uprawnia go do skorzystania z usługi;

3. Przekazuje kod na www.homedoctor.pl lub na infolinii i zamawia błyskawiczną telekonsultację.

4. Lekarz oddzwania nawet w 15 minut. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje – dokonuje diagnozy, przedstawia zalecenia, a w razie konieczności wystawia również e-receptę i e-zwolnienie.

Najnowsze