Xiaomi Mi 11

i

Autor: materiały prasowe Xiaomi Mi 11

Voucher na 1000 złotych, autonomiczny odkurzacz lub e-hulajnoga za darmo! Prezenty przy zakupie Xiaomi Mi 11

2021-03-02 11:30

25 lutego ruszyła przedsprzedaż najnowszego smartfonu Xiaomi, a wraz z nią bardzo atrakcyjna promocja. Do zamówionych smartfonów można wybrać atrakcyjny darmowy prezent – autonomiczny odkurzacz Mi Robot Vacuum Mop Pro, oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro H, elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter Essential lub voucher o wartości 1000 złotych.

Xiaomi Mi 11 to jeden z najszybszych i najlepiej wyposażonych smartfonów na rynku. Mi 11 używa najnowszego procesora Snapdragon 888 5G i zestawu aparatów fotograficznych pozwalającego na kręcenie materiałów wideo w wysokiej jakości.

Dostępność i cena

Xiaomi Mi 11 będzie dostępny w salonach Mi Store i na stronach (www.mi-home.pl, www.mi-store.pl i www.mimarkt.pl), w sieciach sprzedaży detalicznej (Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, X-kom) oraz u operatorów telekomunikacyjnych (Orange, Play, Plus, T-Mobile). Smartfon jest dostępny w dwóch wersjach, różniących się od siebie ilością wbudowanej pamięci (128 i 256 GB). Ceny wynoszą, odpowiednio:

  • Mi 11 8 GB RAM i 128 GB – 3499 zł
  • Mi 11 8 GB RAM i 256 GB – 3699 zł

Kolejny sukces Igi Świątek! Tym razem poza kortem. Tenisistka została ambasadorką marki Xiaomi

Promocje nowej generacji

Dla kupujących Mi 11 w przedsprzedaży, która ruszyła 25 lutego, Xiaomi przygotowało sporą niespodziankę. Do każdego smartfonu można w prezencie dostać jeden z wybranych dodatków wartych nawet 1299 zł: 

  •  autonomiczny odkurzacz Mi Robot Vacuum Mop Pro,
  •  oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro H,
  •  elektryczną hulajnogę Mi Electric Scooter Essential,
  •  voucher o wartości 1000 złotych do wykorzystania na zakupy w Xiaomi. 

Wymiana szybki za darmo

Darmowe urządzenia i voucher to nie koniec atrakcji dla użytkowników Xiaomi. Mi 11 jest sprzedawany z dodatkową gwarancją na wyświetlacz. Jeśli w ciągu roku od kupna smartfonu stłucze nam się ekran, będzie można go raz wymienić za darmo.

Żyła mistrzem świata!
Najnowsze