Huawei FreeBuds 4i

i

Autor: materiały prasowe Huawei FreeBuds 4i

Premierowa promocja! Aktywna redukcja szumów w bezprzewodowych słuchawkach FreeBuds 4i

2021-03-23 11:44

Były FreeBuds Pro, następnie FreeBuds Studio i mamy kolejnego przedstawiciela w rodzinie bezprzeowodowych słuchawek Huawei. Chiński gigant technologiczny nie zwalnia tempa i przedstawił Huawei FreeBuds 4i. Nowy model jest już w sprzedaży i to w atrakcyjnej ofercie, która potrwa do 2 kwietnia. Huawei FreeBuds 4i wyróżniają się 10-godzinnym czasem pracy na jednym ładowaniu, krystalicznie czystym dźwiękiem dzięki aktywnej redukcji szumów oraz nowoczesnym designem.

Niezwykle długotrwała bateria

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w wytrzymałą baterię o pojemności 55 mAh, która pozwala nawet na 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki oraz na 6,5 godziny prowadzenia rozmów z wyłączoną funkcją aktywnej redukcji szumów. W połączeniu z etui ładującym, słuchawki odtwarzają muzykę nawet przez 22 godziny i pozwalają na 14 godzin prowadzenia rozmów. Nowy model bezprzewodowych słuchawek Huawei został wyposażony w funkcję szybkiego ładowania – już 10 minut ładowania umożliwia 4-godzinne korzystanie ze słuchawek, a pełne ich naładowanie zajmuje jedynie 60 minut. Słuchawki zamknięte w etui i będące w stanie spoczynku pozostaną naładowane aż do 200 dni, a wyjęte z etui – do 2 dni. 

Dr Grzesiowski podsumowuje rok pandemii i mówi, co nas czeka w przyszłości

Aktywna redukcja szumu

Układ dwóch mikrofonów w Huawei FreeBuds 4i pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i – za pomocą odwróconej fali dźwiękowej – zredukowanie hałasu do 22 dB. Redukcja szumów zapewnia wysoką jakość rozmów głosowych nawet w trudnych warunkach otoczenia, takich jak jazda na rowerze przy silnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym czy przy ruchliwej ulicy.

Tryb „świadomość” umożliwia natomiast przenikanie głosów i dźwięków ze środowiska do osoby słuchającej, bez konieczności zdejmowania słuchawek, co jest szczególnie przydatne, gdy słuchamy muzyki i jednocześnie z kimś rozmawiamy. Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają zwiększoną amplitudę i jeszcze mocniejsze basy. W słuchawkach zastosowano również elastyczną membranę z kompozytu polimerowego, która zapewnia wysoką czułość i bogatą dynamikę pozwalającą użytkownikowi usłyszeć więcej szczegółów. Konstrukcja redukująca szum wiatru zapewnia dobrą słyszalność wszystkich efektów dźwiękowych, na przykład podczas jazdy na rowerze.

 

Etui ładujące wyróżnia się owalnym, kompaktowym i bardzo nowoczesnym designem, który idealnie mieści się w dłoni. Komfort noszenia jest zapewniony dzięki wygodnemu kształtowi słuchawek oraz możliwości dopasowania ich do kształtu swojego ucha, dzięki silikonowym nakładkom dostępnym w 3 rozmiarach.

Słuchawki wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwiają łatwe sterowanie odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi oraz pozwalają aktywować tryb redukcji szumów lub tryb „świadomość”.

Nowe słuchawki będzie można kupić za 249 zł wybierając między dwoma kolorami, białym i czarnym. FreeBuds 4i dostępne są w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty), w sklepach Decathlon, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom oraz u operatorów – Play i Orange. 

Najnowsze