Zakupy internetowe/laptop

i

Autor: materiały prasowe Zakupy internetowe/laptop

Rewolucja w emeryturach. Wysokość stanu konta PPK i PPE do sprawdzenia w serwisie iPKO

2020-11-20 16:01

Jesteś uczestnikiem Pracowniczych Planów Kapitałowych lub Pracowniczych Planów Emerytalnych w PKO TFI? Mamy dobrą wiadomością. Członkowie obu programów pomagających gromadzić kapitał na emeryturę, mogą sprawdzić stan rejestru w serwisie internetowym iPKO. Co ważne, uczestnik PPK/PPE w PKO TFI nie musi być klientem PKO Banku Polskiego.

Stan konta PPK/PPE na wyciągnięcie ręki

Uczestnik obu programów w PKO TFI może sprawdzić online w serwisie internetowym iPKO: szczegóły rejestru, historię transakcji, aktualną wartość rejestru, jak sprawdzić swój rejestr PPK lub PPE w serwisie internetowym iPKO. Jeżeli masz konto w PKO Banku Polskim - wystarczy, że w serwisie iPKO wejdziesz w Inwestycje>PPK i PPE i wyrazisz zgodę na wyświetlanie swojego rejestru.

ZOBACZ TEŻ: Dodatkowe 2080 złotych do pensji! Zwolnienie z ZUS i opłat. Sejm uchwalił tarczę branżową

Super Raport 20.11 (Goście: Leszek Miller - były premier, Prof. Jerzy Stępień - były I Prezes TK oraz Maciej Karczyński - były rzecznik KSP i ABW)

Możliwość logowania dla uczestników PPK i PPE w PKO TFI jest dostępna także bez posiadania konta w PKO Banku Polskim. Wystarczy wypełnić krótki wniosek, w którym bank poprosi o: - uzupełnienie podstawowych danych i akceptację potrzebnych oświadczeń; zrobienie przelewu na 1 zł z konta - żeby potwierdzić tożsamość bez wizyty w oddziale; zapoznanie się z umową, a następnie podpisanie jej kodem SMS.

ZOBACZ! Wielka Gala rozdania Złotych Laurów

Najnowsze