Ruszyła przedsprzedaż słuchawek Huawei FreeBuds 3 w zestawie z ładowarką indukcyjną [FOTO]

2019-11-16 3:08 ŁT
Huawei FreeBuds 3
Autor: materiały prasowe Huawei FreeBuds 3

Huawei FreeBuds 3, innowacyjne słuchawki douszne wyposażone w procesor Kirin A1 z aktywną redukcją szumów, można już zamówić w przedsprzedaży. Przy zakupie dodawana jest indukcyjna ładowarka Huawei CP60, umożliwiająca bezprzewodowe ładowanie urządzenia. Rekomendowana cena detaliczna Huawei FreeBuds 3 to 699 złotych. Regularna sprzedaż słuchawek rozpocznie się 25 listopada.

Oferta przedsprzedażowa Huawei FreeBuds 3 z indukcyjną ładowarką Huawei CP60 będzie dostępna w Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom, a także w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepie internetowym huawei.pl. Słuchawki w przedsprzedażowym zestawie będzie można nabyć do 24 listopada. Do regularnej sprzedaży słuchawki wejdą 25 listopada i będzie można je kupić w tych samych sklepach, co w przypadku oferty przedsprzedażowej. Szczegóły promocji dostępne są u partnerów akcji i na stronie internetowej marki. W Polsce słuchawki będą dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym.

ZOBACZ TAKŻE: Huawei wprowadza odświeżone wersje tabletów [ZDJĘCIA]

Słuchawki Huawei FreeBuds 3
Słuchawki po raz pierwszy zaprezentowane podczas wrześniowych targów IFA 2019 w Berlinie, otrzymały już 9 prestiżowych nagród, m. in. od Android Authority. Eksperci docenili je przede wszystkim za długi czas działania, czystość dźwięku i innowacyjne funkcje, takie jak bezprzewodowe ładowanie zwrotne za pomocą smartfona - przekonuje producent.

Huawei FreeBuds 3 zostały wyposażone w nowy autorski chipset Kirin A1, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i oszczędność energii. Dodatkowo słuchawki wyróżniają się funkcją ANC (Active Noise Cancellation), która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Etui, w których umieszczone są słuchawki FreeBuds 3, pozwala na bezprzewodowe ładowanie, a także na ładowanie zwrotne przy pomocy smartfona. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny, a łącznie nawet 20 godzin, jeśli są używane razem z etui ładującym. Konstrukcja słuchawek pozwala na wygodne i bezpieczne ich noszenie, nawet w czasie aktywności fizycznej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: 5 powodów, dla których warto wybrać smartwatch Huawei Watch GT 2

Indukcyjna ładowarka Huawei CP60
Uniwersalna ładowarka indukcyjna Huawei działa w standardzie Qi oraz oferuje do 15 W mocy, dzięki czemu umożliwia szybkie, bezprzewodowe ładowanie urządzeń. Komfort użytkowania zapewnia lekka i kompaktowa konstrukcja. Silikonowa powierzchnia ładowarki utrzymuje stabilnie telefon na swoim miejscu, a podwójna warstwa z tworzywa sztucznego chroni ją przed przeładowaniem i przegrzaniem.

Najnowsze