Sennheiser IE 100 PRO

i

Autor: materiały prasowe

Sennheiser zaprezentował nowe modele słuchawek dousznych. Poznaj IE 100 PRO I IE 100 PRO WIRELESS

2021-03-09 14:59

Firma Sennheiser zaprezentowała dwa nowe modele słuchawek z profesjonalnej linii IE PRO. Model IE 100 PRO został stworzony z myślą o osobach pracujących w branży muzycznej lub pasjonujących się muzyką. Z kolei IE 100 PRO Wireless, dzięki modułowi Bluetooth, którego można używać zamiennie z kablem, oferują najwyższej klasy dźwięk monitorów ze sceny studyjnej w wersji bezprzewodowej. Interfejs Bluetooth ma wbudowany mikrofon, pilot do sterowania połączeniami telefonicznymi i multimediami, zaś akumulator starcza nawet na 10 godzin pracy.

Wierny odsłuch studyjny i rozkosz ze słuchania muzyki

Słuchawki IE 100 PRO są następcą modelu IE 40 PRO, oferującym naturalne, ciepłe i niezwykle wierne brzmienie, które pozwoli uzyskać większą kontrolę nad dźwiękiem oraz wyższą jakość tworzonej muzyki. Dzięki dołączonym w komplecie adapterom dousznym z silikonu oraz z pianki z pamięcią kształtu, słuchawki te pasują idealnie do przewodu słuchowego. Kompaktowy rozmiar słuchawek również zwiększa komfort użytkowania. Z kolei wzmocniony zaczep na ucho i odłączany kabel słuchawkowy, ze zgłoszonym do opatentowania odpornym na przerwanie złączem, gwarantują niezawodność podczas występów. Do słuchawek dołączono również sztyfcik do czyszczenia i miękkie etui. Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym i czerwonym oraz z przezroczystego tworzywa.

- Wybierając słuchawki bezprzewodowe IE 100 PRO Wireless, dostajemy niezwykły model „dwa w jednym”. Oprócz standardowych akcesoriów w komplecie słuchawki IE 100 PRO Wireless wyróżniają się złączem IE PRO BT – posiada interfejs Bluetooth, który pozwala zastąpić standardowy kabel specjalnym przewodem z modułem transmisyjnym, aby cieszyć się doskonałym bezprzewodowym dźwiękiem! W komplecie przewidziano kabel USB-C, który pozwala naładować interfejs Bluetooth w zaledwie półtorej godziny – wyjaśnia Gunnar Dirks, menedżer produktu.

TANIA elektronika w Biedronce. Markowe produkty za 15 zł! Sprawdź od kiedy

Co tam w środku gra? System Of A Down

Przemyślane akcesoria Słuchawki IE 100 PRO otrzymały po IE 40 PRO przetwornik i pasmo przenoszenia, lecz oferują więcej – złącze i kabel z IE 400 PRO i IE 500 PRO. - Postawiliśmy na jeden rodzaj złącza, dzięki czemu użytkownik może wybrać swój ulubiony kabel, bez względu na model słuchawek serii IE PRO. Ktoś, kto ma na przykład słuchawki IE 500 PRO, może zakupić złącze IE PRO BT do profesjonalnego bezprzewodowego odsłuchu muzyki. Z kolei kabel IE PRO Mono to również nowatorskie rozwiązanie dla broadcastu – dodaje Gunnar Dirks.Nowy IE PRO Mono to skrętny kabel, który doskonale tłumi szumy przenoszone ze sprzętu. Można podłączyć go do lewej lub prawej słuchawki, umożliwiając pracę z nią podczas m.in. debat na żywo, korespondencji telewizyjnej czy reportaży. W układzie stereofonicznym nadawany jest lewy kanał dźwięku.

O firmie Sennheiser

Założona w 1945 roku firma Sennheiser świętuje w tym roku 75-lecie istnienia. Kształtowanie przyszłości audio i tworzenie unikatowych wrażeń dźwiękowych dla klientów - ten cel jednoczy pracowników i partnerów Sennheisera na całym świecie. Niezależna firma rodzinna, którą zarządza trzecie pokolenie – dr Andreas Sennheiser i Daniel Sennheiser, jest dziś jednym z czołowych światowych producentów słuchawek, głośników, mikrofonów i systemów transmisji bezprzewodowej. W 2018 roku grupa Sennheiser wygenerowała sprzedaż na poziomie 710,7 milionów euro

Sennheiser IE 100 PRO

i

Autor: materiały prasowe
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze