Biedronka

i

Autor: materiały prasowe Biedronka

TANIA elektronika w Biedronce. Markowe produkty za 15 zł! Sprawdź od kiedy

2021-03-09 13:06

Biedronka kolejny raz promuje akcesoria elektroniczne. Od czwartku 11.03. produkty uznanej marki Baseus kupimy w sklepach sieci w wyjątkowo przystępnych cenach. Do wybory mamy m.in. ładowarki, uchwyty samochodowe czy słuchawki bezprzewodowe. Warto się pośpieszyć, oferta obowiązuje do 25 marca lub do wyczerpania się zapasów.

Biedronka nie przestaje zaskakiwać. Od czwartku 11.03. dyskont wprowadza do sprzedaży tanią elektronikę firmy Baseus. Baseus to chińska marka należąca do firmy Shenzhen Besing Technology Co. Limited. Jej produkty możemy znaleźć m.in. w oficjalnym sklepie Xiaomi. W Biedronce będą tańsze niż ich średnia cena w Polsce. Produkty Baseus będą w ofercie do 25 03. lub do wyczerpania się zapasów. Mogą szybko się wyczerpać, bo ceny w Biedronce są bardzo atrakcyjne.

Uwaga na produkty z PEPCO! Są niebezpieczne dla zdrowia i życia. PEPCO wycofuje je ze sprzedaży

Za 14,99 zł kupimy przewody samochodowe, do wybory mamy: przewód USB Lightning do iPhone'a o maksymalnym natężeniu prądu 2,4 A i długości 1 m, przewód USB-C ze wsparciem technologii Quick Charge 3.0, maksymalnym natężeniu prądu 2 A i długości 2 m, a także przewód microUSB (+QC 3.0) o maksymalny natężeniu prądu 1,5 A i długości 2 m. Tylko 24,99 zł zapłacimy za ładowarkę z trzema portami USB lub uchwyt samochodowy – grawitacyjny z przyssawką lub magnetyczny. W Biedronce pojawią się też różne modele słuchawek firmy Baseus : douszne, nauszne, klasyczne czy sportowe. Każdy model jest w cenie 89,90 zł. Pierwsze z nich to słuchawki bezprzewodowe douszne, łączące się z urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetooth 5.0. Posiadają baterię 450 mAh pozwalającą na czas pracy do 5 godzin. Słuchawki nauszne bezprzewodowe (pasmo przenoszenia 20 Hz-20 kHz) również są wyposażone w Bluetooth 5.0 i baterię 450 mAh. W tym wypadku akumulator ten zapewnia do 25 godzin działania. Trzeci model to słuchawki sportowe bezprzewodowe z Bluetooth 5.0., lekkie z przewodem łączącym elastyczne zaczepy na uszy. Można nimi sterować za pomocą pilota umieszczonego na przewodzie. Bateria 100 mAh pozwala na 7 godzin ciągłej pracy.

Zobacz w galerii tanią elektronikę W Biedronce

Dramat pod Żyrardowem. Spalił im się dom i nie mają gdzie mieszkać. Potrzebują pomocy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze