sklep Huawei

i

Autor: materiały prasowe sklep Huawei

Tańsze laptopy, tablety i smartwatche! Wielka promocja na huawei.pl

2021-10-13 1:23

Huawei wystartował z jesienną ofertą w swoim sklepie internetowym huawei.pl. „Jesień spadających cen” to okazja do zakupu wybranego laptopa, tabletu lub smartwatcha marki w atrakcyjnych cenach lub w zestawach, w tym na przykład Huawei MateBook X Pro 2021 w zestawie z monitorem gamingowym Huawei MateView GT albo najnowszym tabletem Huawei MatePad 11. Promocja trwa do 24 października lub do wyczerpania zapasów.

W ofercie można znaleźć również laptop Huawei MateBook 14 AMD w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8” w rekomendowanej cenie detalicznej 3 799 zł, a także Huawei MateBook D 15 z procesorem Intel i5 również w zestawie z monitorem Huawei Display 23.8” za rekomendowane 3 499 zł. Osoby poszukujące tabletu idealnego do pracy i rozrywki mogą kupić teraz Huawei MatePad w atrakcyjnej cenie – wersja LTE za 1 099 zł, a wersja Wi-Fi za 899 zł.

„Jesień spadających cen” na huawei.pl to także okazja dla tych, którzy poszukują smartwatcha z funkcją monitorowania snu, stresu, a także pozwalającego zadbać o kondycję fizyczną – Huawei Watch GT 2 Pro dostępny jest w rekomendowanej cenie detalicznej 1099 zł, a Huawei Watch Fit Elegant – za 499 zł. W obu przypadkach, przy zakupie zegarka, klient otrzyma dodatkowy pasek.

ZOBACZ: Polacy w pandemii są zadowoleni z życia rodzinnego, kuleje kondycja psychiczna i fizyczna

EKG 2021. Koniec wydawania fortuny na sprzęt gamingowy?! Ryszard Hordyński o rozwoju sieci 5G

Pełna lista produktów objętych promocją:

Pełna lista produktów objętych promocją

i

Autor: materiały prasowe Pełna lista produktów objętych promocją Link: https://cdn.galleries.smcloud.net/t/photos/gf-kAXd-aQYj-piPf_pelna-lista-produktow-objetych-promocja.png
Sonda
Czy UOKiK powinien obserwować influencerów?
Najnowsze