Telefon podwójnie użyteczny

2008-11-12 9:47

Po sukcesie modelu D880, Samsung prezentuje drugi z serii DUOZ telefon dualny, który obsługuje dwa różne numery jednocześnie.

W odróżnieniu od swojego poprzednika, Samsung Duoz D780 został skierowany do zwolenników klasycznej, jednobryłowej obudowy, która wyróżnia się stosunkowo niewielkimi wymiarami, jak na model kryjący w sobie 2 karty SIM – telefon posiada zaledwie 16,5 mm grubości.

Zasady korzystania z D780 pozostają niezmienne. Ponownie z boku obudowy telefonu umieszczono specjalny przycisk, który służy do wyboru karty SIM, z której chcemy korzystać. Wyświetlacz o wielkości 2,3 cala i 262 tys. kolorów pokazuje poziom zużycia baterii i zasięg każdej z kart. Telefon automatycznie wykrywa i pokazuje, na który z numerów nadchodzi rozmowa, czy też który zarejestrował nieodebrane połączenie.

Użytkownik ma możliwość ustawienia sygnału zajętości, odrzucenia rozmowy, czy pozostawienia wiadomości na jeden z numerów w sytuacji, gdy realizowana jest rozmowa na drugiej karcie. Może również zawiesić rozmowę i odebrać drugie połączenie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze