USA: Amerykanka zagłodziła dziecko na śmierć, bo grała na komputerze w World of Warcraft

2011-06-08 4:10 zw

Czy to możliwe, by matka zapomniała, że ma dziecko? Rebecca Colleen Christie (28 l.) udowodniła, że tak. Uzależnioną od gry komputerowej kobietę tak pochłonął wirtualny świat, że przestała karmić 3-letnią córeczkę Brandi. Dziecko umarło z głodu we własnym domu. Christie została skazana na 25 lat więzienia.

Była żona amerykańskiego żołnierza nudziła się, siedząc z dzieckiem w domu. Eks-mąż, sierżant Derek Wulf, czasem ją odwiedzał, ale niezbyt interesował się córką.

Rebecca Colleen Christie (28 l.) też nie miała dla niej serca. Szczególnie od dnia, w którym odkryła komputerową grę - "World of Warcraft". Od tej pory coraz częściej porzucała rzeczywistą nudną rolę gospodyni domowej z Nowego Meksyku, by w wirtualnym świecie przeobrażać się w piękną wojowniczkę.

Patrz też: Pułtusk: Dziecko UGOTOWAŁO SIĘ w samochodzie na słońcu!

Z czasem w ogóle przestała robić cokolwiek innego. Gdy córeczka próbowała zwrócić na siebie uwagę mamy, ta tylko odganiała ją ze zniecierpliwieniem. Mała Brandi Wulf (+3 l.) snuła się po domu. Była coraz bardziej głodna, ale mama nie chciała wstać od komputera.

Dziewczynka po paru dniach spróbowała zjeść śmieci z kosza, potem jadła koci żwirek. W końcu biedne dziecko zmarło z głodu. Sąd skazał właśnie wyrodną matkę na 25 lat więzienia, ojcu grozi wyrok trzech lat pozbawienia wolności.

Najnowsze