OPPO Walentynki

i

Autor: materiały prasowe OPPO Walentynki

Wielkie promocje na Walentyki. Smartfony przecenione o kilkaset złotych czekają na zakochanych w technologii

2021-02-03 15:45

Nadchodzący miesiąc powinien na nowo rozpalić uczucia w sercach wszystkich miłośników technologii. Z początkiem miesiąca ruszyły walentynkowe okazje w OPPO, dzięki którym złapać będzie można smartfon Reno4 Lite w zestawie z atrakcyjnymi akcesoriami, a także inteligentne zegarki OPPO w obniżonych cenach.

Walentynki 2021

Akcja promocyjna OPPO to świetna okazja na zakup walentynkowego prezentu – dla drugiej połówki lub dla siebie. Spośród objętych ofertą urządzeń można wybrać coś dla niej i dla niego. Warto być uważnym, bo przedstawione niżej propozycje to ledwie pierwsze z kilku, jakie OPPO przygotowało w tym czasie. Niezmiennie jednak wszystkie promocje potrwają tylko do 14-go lutego - zapowiada producent technologiczny. 

Nie ma serca, które nie zapłonie na wieść o obniżonej o 200 zł cenie popularnego modelu OPPO Reno4 Lite. Najcieńszy i najlżejszy z serii, wyposażony w ekran AMOLED, 8 GB RAM-u, solidne możliwości fotograficzne i multimedialne oraz pełne zaplecze komunikacyjne (w tym NFC) smartfon, kosztuje teraz 1399 zł. Dodatkowo za symboliczną złotówkę kupujący otrzyma słuchawki TWS OPPO W11 o wartości 199 zł i głośnik bezprzewodowy OPPO.

Wielki sukces giganta technologicznego. OPPO marką roku w plebiscycie Tech Awards 2020

Kwiaty na Walentynki: co znaczą kolory kwiatów

Można też wybierać z pełnej oferty inteligentnych zegarków OPPO, wszystkich w obniżonych cenach. OPPO Watch 46 mm (Wi-Fi) został przeceniony o 300 zł, z 1299 zł na 999 zł. Za wariant 41 mm klienci zapłacą natomiast 799 zł zamiast 999 zł. Rabatem został objęty ponadto OPPO Watch w wersji LTE, który niedawno miał swoją premierę. Umożliwiający m.in. odbieranie połączeń gadżet to teraz wydatek 1299 zł, po obniżce z 1499 zł. Ceny te obowiązują także od dziś, 1 lutego 2021.

Oferty dostępne są w sklepach internetowych wszystkich partnerskich sieciach retail oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markt.

Najnowsze