Mi Store Xiaomi Łódź

i

Autor: materiały prasowe

Xiaomi otworzył kolejny salon firmowy Mi Store [ZDJĘCIA]

2021-05-08 3:23

Tym razem fani technologii będą mogli ją spotkać w łódzkiej Manufakturze. 8 maja swoje drzwi otworzył całkiem nowy sklep firmowy Xiaomi. W Manufakturze – jednym z największych centrów handlowych w Polsce powstało miejsce, w którym można na spokojnie obejrzeć najciekawsze urządzenia na rynku, pogadać ze specjalistami lub po prostu umówić się ze znajomym.

Xiaomi Mi Store Łódź

Dogodna lokalizacja na poziom 1 (pierwsze piętro), przy markecie Auchan oraz w sąsiedztwie innych sklepów z elektroniką i salonów operatorów (RTV Euro AGD, Orange, Plus, T-Mobile) ułatwi odnalezienie nowego salonu Mi Store na terenie galerii. Co ciekawe – lokalizacja tego sklepu została wybrana na podstawie głosowania Mi fanów na Mi Community. Fani chcieli Łódź, zatem Xiaomi wybrało Łódź.

Historyczny przelot na Marsie. Garmin współtwórcą przełomowej misji

Ranking sklepów internetowych. Które z nich cieszą się największą popularnością?

Xiaomi otworzył w sobotę, 8 maja sklep firmowy w łódzkiej Manufakturze. To wiedzą wszyscy, nie wszyscy jednak wiedzą, że na otwarcie szykują się interesujące promocje. Poniżej przedstawiamy listę promocji obowiązujących w łódzkim sklepie firmowym Xiaomi. Obowiązują one w sklepie stacjonarnym i tylko w sobotę. Liczba urządzeń dostępnych w promocji jest ograniczona.

Najnowsze