Xperia C3 - telefon stworzony do robienia selfie!

2014-07-09 11:16

Ideał nie istnieje?! Sony przedstawia najlepszy telefon do robienia selfie - Sony Xpreria C3. Ideał został wyposażony we wszelkie atrybuty potrzebne do tworzenia najlepszych selfików na świecie!

Japończycy zaprezentowali właśnie swój nowy produkt, który sprosta oczekiwaniom miliona "selfomaniaków". 17000% wzrost zainteresowania selfie w ciagu 2 lat nie został pominięty przez producenta smartfonów. Nowy Xperia C3 został wyposażony między innymi w przednią lampę błyskową doświetlającą twarz oraz zamontowany z przodu aparat o rozdzielczości 5 megapikseli.

Oczywiście to nie wszystko co oferuje C3. Smartfon został wyposażony  m.in w 5,5 calowy ekran IPS o rozdzielczości 720p, procesor Qualcomm 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM. Do tego 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością zwiększenia do 64 GB, dzięki dołożeniu karty microSD.

Dodatkowe funkcje przedniego aparatu maja ułatwiać użytkownikom tworzenie jeszcze lepszych autoportretów. Są to m.in:

  • Portrait retouch (v. 2) - poprawienia zdjęcia z przedniej kamerki w czasie rzeczywistym,
  • Timeshift-burst - funkcja pozwalająca na uchwycenie 31 klatek w ciągu 2 s i wybór najlepszego ujęcia,
  • Sweep Panorama - automatyczne składanie panoramy poprzez poruszanie aparatu na boki.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze