Wyniki Lotto. Złoty strzał pod Warszawą. Gigantyczna wygrana w Eurojackpot

i

Autor: Shutterstock Wyniki Lotto. Złoty strzał pod Warszawą. Gigantyczna wygrana w Eurojackpot

Wygrana w grze Eurojackpot

4 miliony zł padło w Eurojackpot w stolicy! Szczęśliwy kupon wysłano w tej kolekturze

Już we wtorek w puli na główne wygrane w Eurojackpot po raz pierwszy w historii polskich gier losowych, ale także Eurojackpot, może się zgromadzić astronomiczna kwota 550 000 000 zł! Tymczasem w piątkowym losowaniu tej gry odnotowaliśmy w Polsce wygraną II stopnia (5+1) w wysokości 4 050 010,60 zł. Do rozbicia puli w wysokości pół miliarda złotych zabrakło tylko jednej liczby - informuje europejska gra.

4 miliony zł padło w Eurojackpot w Warszawie!

Wygrana II stopnia padła w punkcie LOTTO przy ul. Wołoskiej 12 (Galeria Mokotów) w Warszawie. Grający zawarł zakład metodą chybił trafił, a liczby wylosowane 15 lipca, dzięki którym wygrał 4 050 010,60 zł, to: 9, 11, 16, 19, 32 oraz 3 i 5. Pełna tabela wygranych znajduje się na stronie: www.lotto.pl/eurojackpot/wyniki-i-wygrane.

Minister finansów ujawnia: "W 2023 roku inflacja powinna być wyraźnie niższa"

Wygrana w Eurojackpot

Jak już wiemy, jutro w losowaniu Eurojackpot do wygrania będzie aż 550 000 000 zł! Czy ta rekordowa pula zostanie rozbita, czy może zagramy o jeszcze większe pieniądze? O tym przekonamy się już wkrótce. Więcej informacji o grze znajdziemy tu: www.lotto.pl/eurojackpot

 Przypominamy o niedawno wydanym „Poradniku Milionera”, którego celem jest przekazanie podstawowych informacji o pierwszych krokach po wielkiej wygranej: www.poradnikmilionera.totalizator.pl.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze