Już 5 i 6 maja rozpoczyna się Kongres 590. Dyskutowana będzie przyszłość Polski!

2021-05-04 17:37 Dariusz Derucki
Kongres 590
Autor: Artur Hojny/Super Express Kongres 590

Już w środę, 5 maja rozpocznie się 5 edycja przedsięwzięcia Kongres 590, który wystartuje pod hasłem „Polska/świat startujemy!”. Całe wydarzenie potrwa dwa dni i obejmie kilkadziesiąt paneli, a także debat z udziałem liderów, ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin. Pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że kongres odbędzie się zarówno w wersji hybrydowej, jak i online.

Pandemia pokrzyżowała plany

Zeszłoroczna edycja Kongresy 590 została odwołana, gdyż to właśnie w tamtym czasie sytuacja epidemiologiczna w kraju pogorszyła się znacznie i wprowadzono liczne obostrzenia. W związku z ryzykiem organizatorzy postanowili, że w 2020 roku Kongres 590 się nie odbędzie. Dlatego 5 edycja została przniesiona na rok 2021. Tegoroczna edycja odbędzie się zarówno w formie hybrydowej, przy zachowaniu wszelkich rygorów sanitarnych, jak i online, gdzie relację będzie można śledzić w czasie rzeczywistym. Równolegle na trzech scenach poprowadzonych zostanie ponad pięćdziesiąt paneli na najważniejsze dla polskiej gospodarki tematy.

Kongres 590: Głównym tematem będą konsekwencje pandemii COVID-19

"Szanowni Państwo, ogólnoświatowa pandemia oraz wynikające z niej restrykcje i regulacje prawne, uniemożliwiły nam w ubiegłym roku organizację 5. edycji Kongresu 590, zarówno w wersji hybrydowej, jak również online. Jako organizatorzy jednego z kluczowych wydarzeń gospodarczych odczuliśmy to szczególnie dotkliwie. Tym bardziej cieszymy się na możliwość spotkania się z Państwem w tym roku, w formule hybrydowej. Równolegle na trzech scenach poprowadzimy ponad pięćdziesiąt paneli na najważniejsze dla polskiej gospodarki tematy. Doświadczenia roku 2020, które wywołały światowy kryzys gospodarczy, każą nam zrewidować poglądy, zidentyfikować zagrożenia i na nowo spojrzeć na otaczający nas świat. Podczas 5. edycji Kongresu 590, razem z wybitnymi ekspertami, będziemy wyciągać wnioski i wypracowywać rozwiązania, które realnie mogłyby wesprzeć polską gospodarkę i wpłynąć na podniesienie jakości życia Polaków.Zapraszam do udziału w Kongresie 590 i do oglądania transmisji na żywo" - napisał na stronie wydarzenia Remigiusz Kopoczek, prezes zarządu Kongres 590 sp. z o.o.

Kongres 590 zajmie się pięcioma kluczowymi obszarami, w których rozegra się nasza przyszłość. Będą to kolejno: "Bezpieczeństwo, Zdrowie i Ekologia", "Społeczeństwo", "Gospodarka", "Eksport i Ekspansja Gospodarcza", a także "Infrastruktura. Więcej informacji można uzyskać również na stronie www.kongres590.pl

Spot Radia Supernova
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze