Kongres 590

i

Autor: Artur Hojny/Super Express Kongres 590

Już 5 i 6 maja rozpoczyna się Kongres 590. Dyskutowana będzie przyszłość Polski!

2021-05-04 17:37

Już w środę, 5 maja rozpocznie się 5 edycja przedsięwzięcia Kongres 590, który wystartuje pod hasłem „Polska/świat startujemy!”. Całe wydarzenie potrwa dwa dni i obejmie kilkadziesiąt paneli, a także debat z udziałem liderów, ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin. Pandemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że kongres odbędzie się zarówno w wersji hybrydowej, jak i online.

Pandemia pokrzyżowała plany

Zeszłoroczna edycja Kongresy 590 została odwołana, gdyż to właśnie w tamtym czasie sytuacja epidemiologiczna w kraju pogorszyła się znacznie i wprowadzono liczne obostrzenia. W związku z ryzykiem organizatorzy postanowili, że w 2020 roku Kongres 590 się nie odbędzie. Dlatego 5 edycja została przniesiona na rok 2021. Tegoroczna edycja odbędzie się zarówno w formie hybrydowej, przy zachowaniu wszelkich rygorów sanitarnych, jak i online, gdzie relację będzie można śledzić w czasie rzeczywistym. Równolegle na trzech scenach poprowadzonych zostanie ponad pięćdziesiąt paneli na najważniejsze dla polskiej gospodarki tematy.

Kongres 590: Głównym tematem będą konsekwencje pandemii COVID-19

"Szanowni Państwo, ogólnoświatowa pandemia oraz wynikające z niej restrykcje i regulacje prawne, uniemożliwiły nam w ubiegłym roku organizację 5. edycji Kongresu 590, zarówno w wersji hybrydowej, jak również online. Jako organizatorzy jednego z kluczowych wydarzeń gospodarczych odczuliśmy to szczególnie dotkliwie. Tym bardziej cieszymy się na możliwość spotkania się z Państwem w tym roku, w formule hybrydowej. Równolegle na trzech scenach poprowadzimy ponad pięćdziesiąt paneli na najważniejsze dla polskiej gospodarki tematy. Doświadczenia roku 2020, które wywołały światowy kryzys gospodarczy, każą nam zrewidować poglądy, zidentyfikować zagrożenia i na nowo spojrzeć na otaczający nas świat. Podczas 5. edycji Kongresu 590, razem z wybitnymi ekspertami, będziemy wyciągać wnioski i wypracowywać rozwiązania, które realnie mogłyby wesprzeć polską gospodarkę i wpłynąć na podniesienie jakości życia Polaków.Zapraszam do udziału w Kongresie 590 i do oglądania transmisji na żywo" - napisał na stronie wydarzenia Remigiusz Kopoczek, prezes zarządu Kongres 590 sp. z o.o.

Kongres 590 zajmie się pięcioma kluczowymi obszarami, w których rozegra się nasza przyszłość. Będą to kolejno: "Bezpieczeństwo, Zdrowie i Ekologia", "Społeczeństwo", "Gospodarka", "Eksport i Ekspansja Gospodarcza", a także "Infrastruktura. Więcej informacji można uzyskać również na stronie www.kongres590.pl

Sonda
Czy weźmiesz udział w Kongresie 590?
Spot Radia Supernova
Najnowsze