Młode ziemniaki

i

Autor: Shutterstock Młode ziemniaki z twarożkiem ziołowym

Absurdalnie tanie ziemniaki w Biedronce. Tylko 1,39 zł za kg

2022-07-07 17:07

W Biedronce od 7 do 13 lipca 2022 r. obowiązuje nowa promocja Ale Tydzień! Od czwartku do środy wiele produktów można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich znajdziemy ziemniaki, których cenę obniżono o ponad połowę. Za kilogram zapłacimy zaledwie 1,39 zł.

Jeżeli macie ochotę na ziemniaki, sprawdźcie ofertę Biedronki. W popularnym dyskoncie rozpoczęła się promocja Ale Tydzień!, która potrwa od 7 lipca do 13 lipca. W aktualnej gazetce Biedronki znajdziemy wiele atrakcyjnych promocji, a wśród nich bardzo tanie ziemniaki. Produkt "Ziemniaki polskie wczesne luz" standardowo kosztuje 2,99 zł/kg, ale w ramach promocji możemy go nabyć za zaledwie 1,39 zł/kg, a więc równo o 53 proc. taniej. W przeliczeniu na 100 g cena produktu wynosi 0,14 zł. Za taką cenę można urządzić prawdziwe ziemniaczane przyjęcie z domowymi chipsami, frytkami, purée czy ziemniakami pieczonymi na grillu!

Wartość obniżki zależy od ceny regularnej produktu i może się różnić w zależności od ceny obowiązującej w danym sklepie - zastrzega Biedronka.

Tańczące z promocjami 6.07.2022

Jeżeli same ziemniaki na talerzu was nie zadowolą, w promocji można kupić także pakowaną próżniowo łopatkę wieprzową bez kości Kraina Mięs. Promocja skierowana jest tylko do posiadaczy karty Moja Biedronka, którzy zakupią inne produkty za minimum 29 zł. Wtedy mogą zakupić mięso za 10,99 zł/kg. Standardowo łopatka wieprzowa kosztuje 16,99 zł/kg co oznacza rabat w wysokości 35 proc. Na zakup tego produktu wprowadzono dzienny limit 4 kg na każdą kartę Moja Biedronka. Mięso można kupić w sklepach bez lady mięsnej.

Do popicia takiej uczty można kupić Coca-Colę. W czteropaku za każdą butelkę zapłacimy 3,49 zł. Jeśli macie ochotę na bardziej wykwintne dania, tusza królicza Kraina Mięs kosztuje 25,90 zł za kilogram a filet zębacza smugowego 11,99 zł/kg. Na deser można kupić ciasto z mascarpone i galaretką za 12,99 zł, lub tort śmietankowy za 14,99 zł.

Sonda
Jakie ziemniaki najbardziej lubisz?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze