Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski / Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Biedronka: Gigantyczne promocje na weekend. Kiełbasa i lody za 1 zł, napoje za darmo! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-07-01 5:55

Ogromne promocje w Biedronce na pierwszy lipcowy weekend. Nasz ulubiony dyskont oferuje napoje za darmo, a do tego tanio możemy kupić produkty na grilla oraz sezonowe warzywa i owoce. W Biedronce znajdziemy też dużo promocji na lody. Co zrobić, żeby dostać soki za darmo? Ile kosztuje w promocji kiełbasa na grilla? Zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

Promocje na grilla w Biedronce na pierwszy lipcowy weekend

Przed nami pierwszy, gorący weekend lipca. Najwyższa pora zrobić duże zakupy, zwłaszcza, że w niedzielę 3.07. sklepy są zamknięte. W najnowszym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy co warto kupić Biedronce. Pamiętajmy, że podczas zakupów możemy skorzystać nie tylko z karty Moja Biedronka ale też z nowej aplikacji Biedronka.

Co kupisz taniej w Biedronce na weekend?

Za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy 11,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej – 5,99 zł/500 g, (ale trzeba kupić 2 opakowania). Hitem promocji jest kiełbasa śląska z Morlin, Mega Paka. Kosztuje tylko 11,90 zł/kg. W super cenie jest szlachetna kiełbasa podwawelska. Kg tej wędliny jest cenie 13,90 zł/kg.

Zobacz też: Paragony grozy w Nysie. Turysta zapłacił 262 zł za obiad dla 3 osób nad jeziorem. Co zjadł?

Tylko w sobotę 2.07. za parówki z szynki zapłacimy 2,99 zł/250 g, jeśli kupimy 3 opakowania. Do wędlin przyda się sos tatarski Winiary. W promocji kupimy go za 3,39 zł. Warto też kupić ser pleśniowy Bawarski, różne rodzaje. Przy zakupie 2 dowolnych serów, za jedno opakowanie zapłacimy 4,99 zł.

Tańczące z Promocjami 30.06.22

Mega promocje na owoce i warzywa w Biedronce

Dużo tańsze w Biedronce są brzoskwinie paraguayo – 7,99 zł/kg i jasne winogrona – 8,99 zł/kg. W promocji jest tez prawdziwy rarytas – polska fasolka szparagowa w cenie 12,99 zł i polski bób – 7,99 zł/500 g. O połowę mniej zapłacimy za ziemniaki młode – tylko 1,49 zł/kg. Zadowoleni będą też miłośnicy awokado, za sztukę awokado hass zapłacą 3,99 zł. Do soboty 2.07. możemy skorzystać z doskonałej promocji na wszystkie soki, smoothie i lemoniady Vital fresh. Z kartą Moa Biedronka, przy zakupie dwóch dowolnych napojów, trzeci dostajemy za darmo.

Biedronka – lody za 1 zł

Drugie opakowanie lodów familijnych kosztuje 1 zł, a wszystkie lodowe wielopaki Marletto, drugi produkt kosztuj e 70 proc. taniej. W promocji są też lody wegańskie Marletto – 7,39 zł, cena przy zakupie 2 opakowań.

Promocja 2+2 gratis obejmuje z kolei lody Milka, 110 ml, Oreo, 110 ml, Lion, 110 ml, kanapka Oreo, 135 ml. W Biedronce znajdziemy dobre promocje na słodycze. Przy zakupie 2 opakowań kultowych ciastek Jeżyków jedno opakowanie jest w cenie 3,19 zł. Na promocjach mogą skorzystać też fani słonych przekąsek. Talarki i precelki marki Lajkonik mogą kupić za 2,99 zł (cena przy zakupie 2 dowolnych opakowań).

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze