Aldi

i

Autor: Shutterstock

Handel

Aldi zmienia godziny otwarcia przed świętami! Niedziele handlowe w grudniu

2023-12-08 9:01

W drugą i trzecią niedzielę grudnia sklepy ALDI zapraszają klientów na zakupy. To doskonała okazja, by tuż przed świętami Bożego Narodzenia uzupełnić domowe zapasy o niezbędne produkt. Jak będą czynne sklepy sieci w niedziele handlowe w grudniu?

Godziny otwarcia sklepów Aldi przed świętami

10 grudnia, jak i 17 grudnia wypada niedziela handlowa. Oznacza to, że otwarte mogą być wszystkie małe i duże sklepy, w tym także dyskonty spożywcze. Sklepy ALDI w niedziele handlowe otwarte są w godzinach od 7.00 do 20.00 i tak też będzie w najbliższą niedzielę (10.12) i w tę tydzień później. Wyjątkiem będą sklepy ALDI działające w galeriach czy parkach handlowych - większość z nich będzie otwarta od 9:00 lub 10:00 – czyli zgodnie z harmonogramem otwarć danej przestrzeni handlowej.

Aldi - mega promocje na święta

Dla klientów dyskonter przygotował liczne promocje. W najbliższą niedzielę możemy kupić świąteczne pierniki norymberskie i 21 proc. taniej – za 5,49 zł. Gorzką lub mleczną czekoladę z zawartością 70proc. kakao marki własnej Moser Roth będzie można kupić także 21proc. taniej za 5,49 zł. Świąteczne słodycze marki własnej Winter Traum, które będzie można kupić już od 2,29 zł. W ofercie  sieci pojawią się także świąteczne piwa kraftowe w butelce i w puszce za 7,99 zł – na półkach klienci znajdą m.in. klasyczne piwo Reden Christmas, piwo cynamonowe i krówka stout browaru New Black oraz piwo typu rauchbock - wędzony koźlak, do którego stosuje się słód jęczmienny poddany wędzeniu. W sieci sklepów pojawią się także skórzane akcesoria, które sprawdzą się jako prezent pod choinkę, będzie można je kupić już od 19,99 zł.

Aldi - Promocje Zawsze od 1 Sztuki

Warto dodać, że w ALDI obowiązują Promocje Zawsze od 1 Sztuki, co sprawia, że klienci mogą kupić setki jakościowych produktów w bardzo dobrych cenach bez konieczności kupowania wielopaków. Co więcej, w związku z trwającymi obchodami 15-lecia marki w Polsce sieć przygotowała wyjątkową kampanię promocyjną - każdego dnia na klientów czekają promocje i rabaty.

QUIZ PRL. Kultowe smaki PRL - tak smakowało dzieciństwo w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Kultowy blok czekoladowy zawierał:
Blok kakaowy
Tańczące z promocjami 07.12.2023
Najnowsze