Anna Guzik ratuje zadłużonych po uszy. Rusza nowy program „Wolni od długów”

2021-05-27 6:06
Anna Guzik
Autor: WBF

Już 27 maja o godz. 20:00 pierwszy odcinek nowego programu „Wolni od długów”! Anna Guzik wraz z ekspertami ruszy na pomoc zadłużonym Polakom. A jak pokazują najnowsze dane Krajowego Rejestru Długów (KRD) pokazuję, że statystyczny dłużnik ma ok. 24,7 tys. zł niespłaconych zobowiązań. Rekordzista, mieszkaniec Pomorza, musi oddać wierzycielom prawie 76 mln zł. Gdzie można obejrzeć pierwszy odcinek programu Anny Guzik "Wolni od długów"?

Nowy program Anny Guzik

W premierowym odcinku "Wolnych od długów" Anna Guzik przyjrzy się sprawie 79-letniego Tadeusza z Warszawy, którego zadłużenie wynosi 111 tys. złotych. Przy skromnej emeryturze i jeszcze skromniejszym życiu spłata tak dużego długu wydaje się niemożliwa. Dla specjalistów „Wolni od długów” nie ma jednak spraw niemożliwych! Historia 79-letni Tadeusza z Warszawy chwyta za serce. Przez ostatnie lata życie go nie rozpieszczało. Choroba onkologiczna żony zmusiła go do wzięcia kredytu w wysokości 40 000 złotych, by spłacić długi zaciągnięte wcześniej na jej leczenie. Mimo walki i poczynionych wysiłków żona Tadeusza zmarła. Niestety dług został. Emerytowany 79-latek dopóki mógł, spłacał pożyczkę terminowo. Problem pojawił się, gdy podupadł na zdrowiu. Co więcej - pożyczka z pierwotnej kwoty 40 000 złotych wzrosła do ponad 100 000 zł!

ZOBACZ: Wielka zmiana w Pepco! Tego klienci się nie spodziewali. Odważny krok właścicieli

Potężne długi Polaków. Rekordzista musi oddać 76 milionów złotych!

Wolni od długów. Kiedy oglądać? Gdzie oglądać?

Przypomnijmy, że nowy program zastąpi hit stacji Polsat "Nasz nowy dom". „Wolni od długów” od 27 maja, w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie! Przedpremierowe odcinki "Wolni od długów" w serwisie IPLA. Nowy program będzie można oglądać w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. W pakiecie IPLA PREMIUM pierwszy przedpremierowy odcinek zostanie udostępniony w czwartek, 20 maja. Kolejne historie bohaterów pierwszego sezonu „Wolni od długów” fani będą mogli śledzić przedpremierowo w IPLI w każdy czwartek, z tygodniowym wyprzedzeniem. Pozycja pojawi się w IPLI również bezpłatnie, tuż po emisji na antenie Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze