Mateusz Morawiecki i Adam Glapiński

i

Autor: Jacek Dominski/REPORTER

Pieniądze to nie wszystko

Atak drożyzny! Polacy stracą dwie pensje przez inflację

W środę 16 listopada o godzinie 14:00 na kanałach Super Expressu rozpocznie się transmisją programu "Pieniądze to nie wszystko". Gościem Huberta Biskupskiego będzie prof. Cezary Kochalski, członek Rady Polityki Pieniężnej prof. Cezary Kochalski.

Pieniądze to nie wszystko. Gościem prof. Cezary Kochalski

W programie "Pieniądze to nie wszystko" gościem będzie prof. Cezary Kochalski, członek Rady Polityki Pieniężnej, którego w 2019 roku na to stanowisko powołał prezydent RP Andrzej Duda. W przeszłości prof. Kochalski był doradcą prezesa NBP, doradcą Andrzeja Dudy, oraz jego przedstawicielem w Komisji Nadzoru Finansowego.

Tematy rozmowy będą oscylowały wokół sytuacji bieżącej - z racji, że rozmówcą jest członek RPP na pewno padnie pytanie o dalsze plany dotyczące stóp procentowych. Ponadto poruszone zostaną kwestie polityki pieniężnej NBP, a polityki fiskalnej rządu, która według wielu ekspertów zdaje się sobie przeczyć, co utrudnia opanowanie inflacji, która również będzie tematem rozmowy.

Transmisja "Pieniądze to nie wszystko" odbędzie się w środę 15 listopada o godzinie 14:00 poniżej, a także na kanale YouTube Super Expressu, jak i Facebooku i na profilu SuperBiznesu.

Pieniądze to nie wszystko Artur Soboń
Sonda
Jak rząd radzi sobie z inflacją?
Najnowsze