Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić?

i

Autor: Canva.com Awaria Messengera i Facebooka : wiadomości otwierają się w nowej karcie. Co zrobić? Jak to naprawić?

Awaria Facebook Messenger. Problemy z wysyłaniem wiadomości wciąż trwają

2021-03-03 9:41

Od wczoraj trwa awaria najpopularniejszego komunikatora na świecie. Mowa o Messengerze, gdzie z trudem możemy wysłać i odbierać wiadomości. Wczoraj zgłaszane były również problemy z innym serwisem należącym do Facebooka - Instagramem.

Trwają problemy z najpopularniejszym komunikatorem na świecie – Facebook Messenger. Od wczoraj polscy użytkownicy zgłaszają problemy z wysyłaniem, a także odbiorem wiadomości. Pierwsze kłopoty pojawiły się wczoraj, około godziny 17:00. W serwisie Downdetector, pokazującym zgłoszenia o awariach różnych internetowych usług, widać bardzo wiele doniesień o awarii Messengera. Najwięcej zgłoszeń wysłali mieszkańcy Warszawy, Poznania i Trójmiasta. Dziś problemy pojawiły się z samego rana. Co dokładnie nie działa?

ZOBACZ: NIK hojna dla pracowników. Olbrzymie pieniądze na nagrody i pensje dla zatrudnionych u Banasia

Największe problemy zgłaszają osoby, które korzystają z aplikacji Facebook Messenger na komputerze. Część wiadomości wysyłanych na Messengerze w ogóle nie dochodzi do odbiorcy, albo dochodzą po dłuższym czasie. Wiadomości, które nie dochodzą, są dostępne w wersji mobilnej na smartfonach. Wczoraj użytkownicy otrzymywali komunikat, że nie mają dostępu do Internetu lub że serwis jest w trakcie łączenia się z serwerem. Co więcej, użytkownicy zgłaszali również kłopoty z działaniem Instagrama. Dzisiaj jednak nie ma takich sygnałów. Na razie nie wiadomo co jest przyczyną awarii Messengera i kiedy aplikacja zostanie naprawiona.

Zasięg obecnej awarii Messengera dotyczy głównie Polski. Przypomnijmy, że po koniec ubiegłego roku doszło do globalnej awarii Facebooka i Messengera. Wówczas niemal cała Europa zmagała się z problemami technicznymi w wymienionych aplikacjach. Zgłoszenia o awarii pojawiły się również m.in. w Australii, Nowej Zelandii i na Filipinach.

SPRAWDŹ: Wielki kryzys w Polsce. Przedsiębiorcy wołają o pomoc! Zobacz, jak wesprzeć lokalne firmy

Sonda
Awaria Messengera 2021 - czy masz problemy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze