Barbie - pierwsza zapowiedź filmu Grety Gerwig

i

Autor: materiały prasowe Margot Robbie wcieli się w rolę Barbie, ikony kultury masowej

Potęga marketingu

Barbie ma własnego burgera z różowym sosem

Film „Barbie” jest uważany za jeden z międzynarodowych hitów bieżącego roku. Brazylijski Burger King wykorzystał ogromny szum medialny wokół hollywoodzkiego obrazu i wprowadził w dniu premiery filmu ograniczone czasowo menu tematyczne. Burger z różowym sosem dla Barbie robi furorę.

Burger King Brazil wypuścił tak zwane BK Barbie Combo przed międzynarodową premierą filmu „Barbie”. W skład specjalnego menu wchodzi cheeseburger z różowym sosem, który według firmy ma „dymny” smak. Ponadto w menu znajduje się różowo-waniliowy koktajl mleczny. Wśród elementów oferty znajduje się również pączek z różową glazurą. Dodatkowo frytki oferowane są pod marką „Ziemniaki Kena”.

Burger King Brazil promuje nowe menu szeroko zakrojoną kampanią . Liczne posty wideo i graficzne zwracają uwagę na ofertę. Oto przykład jednego z postów:

Na razie nie wiadomo, czy menu odniesie sukces na rynkach innych krajów. Niedawno Burger King wypuścił tematyczny burger, który zbiegł się z premierą hitu Spiderman . Oprócz Brazylii burger ten sprzedawany był m.in. w USA, Francji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nie w całym kraju

O ile wiadomo, menu również nie jest oferowane w całym kraju, a jedynie w wybranych lokalizacjach. Według Burger King Brazil fani mogą mieć nadzieję, że nastąpią kolejne promocje. Film „Barbie” jest uważany za jeden z najbardziej obiecujących komercyjnie hollywoodzkich filmów sezonu. W rolach głównych występują dwaj znani na całym świecie aktorzy Margot Robbie i Ryan Gosling.

Barbie. QUIZ: Sprawdź, ile wiesz o słynnej lalce

Pytanie 1 z 11
Jak nazywa się aktorka, która zagrała Barbie w najnowszym filmie?
Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze