Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

i

Autor: Materiały prasowe Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

Biedronka – banany za DARMO! Dezodoranty i Persil też! WIELKIE promocje od 18.01.[GALERIA]

2021-01-18 6:32

Biedronka rozpoczyna kolejny tydzień wielkimi promocjami. Dzięki nim zaoszczędzimy sporo pieniędzy i to nie tylko na artykułach spożywczych. Tanio kupimy mięsa, sery, olej a banany dostaniemy za darmo, podobnie jak dezodoranty i Persil. To nie wszystko, sprawdź, co jeszcze warto kupić od poniedziałku w Biedronce.

Nowy tydzień, nowe promocje. Od poniedziałku 18.01. do niedzieli, jak kupimy banany premium z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher równy ich wartości do wykorzystania na następne zakupy. Również z karta ćwiartkę z kurczaka kupimy za 2,39 zł za kg. Karta przyda się też przy zakupie pizzy Donatello, drugie opakowanie wtedy mamy za 1 zł. Warto skorzystać z promocji na sery. Jeśli kupimy dwa opakowania sera żółtego Gouda 400 g, za jedno zapłacimy tylko 5,49 zł. Opłaca się też kupić dwa opakowania sera pleśniowego Delikate w cenie 2,99 zł, czy serka wiejskiego 500 g za 2,99 zł.

Ile jest dzisiaj warte 500 plus? Inflacja pożarła już ponad 50 złotych!

Duży rabat mamy też na szynkę konserwową, przy zakupie 3 opakowań , jedno jest w cenie 3,33 zł, kiełbasę żywiecka z szynki kupimy za 2,79 zł, jeśli weźmiemy dwa opakowania. Tańsza jest herbata Lipton – 9,99 zł (92 torebki) i kawa Tchibo Family 7,77 zł za 450 g. A jak kupimy 2 butelki 1l oleju Kujawskiego, za jedną zapłacimy 4, 99 zł. Biedronka ma również wiele promocje na słodycze. Jeśli kupimy dwa opakowania czekoladek Merci, za jedno zapłacimy 10,99 zł. Czekolady Magnetic w promocji możemy kupić już za 1,69 zł a bombonierkę Magnetic za 6,99 zł.

Dzień Babci i Dziadka 2021. Super prezenty w Biedronce. Zobacz co warto kupić [GALERIA]

W Biedronce warto zaopatrzyć się w art. chemii gospodarczej. Jeśli kupimy żel do prania Persil1,5 l to drugi dostaniemy za darmo. W gratisie dostaniemy też trzeci dezodorant lub żel do prysznic, a drugi krem Nivea kupimy za 1 zł.

Sprawdź w galerii nową ofertę Biedronki

Biedronka – banany za DARMO! Dezodoranty i Persil też! WIELKIE promocje od 18.01
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze