Biedronka czynna CAŁĄ DOBĘ! Akcja24 przed Wielkanocą

2020-04-01 16:51 Monika Szaniawska/materiały prasowe
Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa
Autor: mat. prasowy Biedronka Biedronka wprowadza zmiany. Przez koronawirusa

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z pandemią koronawirusa. Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Teraz Biedronka będzie otwarta dłużej. Sprawdź, jakie zmiany szykują się w znanej sieci sklepów.

Sklepy sieci Biedronka wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Z kolei przed Wielkanocą, sklepy będą czynne CAŁĄ DOBĘ. Sprawdź poniżej, od kiedy planowane są zmiany. 

Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - informuje w komunikacie Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

ZOBACZ TEŻ: Drożyzna i limity na produkty. To wynik pandemii koronawirusa

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:

  • Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
  • Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;
  • W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

- Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę - kontynuuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka z własnej inicjatywy już wcześniej wprowadziła wiele udogodnień dla pracowników i klientów jej sklepów. W placówkach dostępne są m.in. żele antybakteryjne, oznaczone odpowiednie odległości między kupującymi przy kasie i osłony z pleksiglasu dla kasjerów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Koronawirus w Polsce. Jak zdobyć pracę bez wychodzenia z domu?

Najnowsze