Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

i

Autor: Materiały prasowe Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów przez żółtą strefę

Biedronka – GIGA promocje. Wielka Pepsi za grosze, tanie mięso, książki za darmo! [GALERIA]

2021-01-21 6:32

Od czwartku 21.01. Biedronka startuje z nowym promocjami. Oferta dyskontu jest wyjątkowo atrakcyjna. Taniej nawet o połowę kupimy mięso, w promocji jest świeży pstrąg, miody czy pieczarki, zaoszczędzimy też na słodyczach. A tylko do końca tygodnia mamy okazję książkę lub multimedia dostać za darmo.

Biedronka od czwartku 21.01 ma nowe, bardzo atrakcyjne promocje. Filet z piersi indyka jest o połowę tańszy – 11,99 zł/kg, mięso mielone z szynki wieprzowej kupimy za 8,99 zł (Mega Paka 800 g). Z kartą Moja Biedronka tylko w piątek i w sobotę karkówkę wieprzową mamy w cenie 8,99 zł/kg. Jeśli bardziej lubimy ryby to mamy okazje kupić pstrąga świeżego patroszonego za 1,99 zł/100 g. W promocji są też pieczarki – 3,29 zł/500 g, gruszki lukasówki i pomarańcze deserowe za 2,99 zł/kg.

SZOK! Nie ma coli i słodzonych napojów w zestawach McDonald's. Efekt podatku cukrowego?

Biedronka w piątek i sobotę 22- 23.01 zachęca do zakupu Pepsi o poj. 1,75 l, jeśli kupimy 4 – pak, jedna butelka kosztuje 3,49 zł. Inna super promocją w tym czasie są duże czekolady Milka za 7,49 zł, przy zakupie trzech opakowań. Warto też skorzystać z okazji i dostać książkę lub multimedia za darmo, jeśli kupimy 2 sztuki, trzecia jest gratis.

Dzień Babci i Dziadka 2021. Super okazje w Pepco. Koc polarowy za 8 zł!

Dziś jest Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka, jeśli jeszcze nie mamy upominku dla kochanych seniorów, w Biedronce kupimy zestawy prezentowe w cenie 39,99 zł. Do wyboru mamy 3 zestawy.

Zobacz w galerii co warto kupić W Biedronce

Promocje. Ta koszula z PEPCO to HIT tego sezonu. Jest cudowna i kosztuje grosze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany