Biedronka

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Biedronka od 19.11 - GIGA promocje! Schab, banany i mielone [GALERIA]

2020-11-19 6:01

Od czwartku 19.11.2020 Biedronka kusi nowymi promocjami. Dzięki nim możemy taniej kupić różnego rodzaju mięsa, wędliny czy owoce. To jednak nie wszystko! Dyskont oferuje promocje na wiele innych produktów. Zobacz, jakie ciekawe oferty przygotował popularny dyskont.

Jednym z hitów w Biedronce jest schab wieprzowy bez kości, w cenie niecałe 9 zł za 1 kg, musimy mieć tylko kartę Moja Biedronka. Z kartą taniej kupimy też świeżą ćwiartkę z kurczaka pakowaną próżniowo w cenie 2,39 zł/ 1 kg. Już bez karty możemy w promocji kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny (7,99 zł/800 g), mielone z karkówki wieprzowej (6,99 zł/400 g) czy mięso z uda kurczaka (5,99 zł/500 g). W ofercie promocyjnej są też różnego rodzaju wędliny.

Warto też kupić pomidory papryczkowe, brokuły, pomarańcze deserowe, grejpfruty różowe, a jeśli mamy kartę Moja Biedronka – banany. Atrakcyjna promocja jest również na wszystkie produkty Fruvita. Jeśli kupimy dwa, trzeci dostaniemy gratis i co ważne – można wybrać dowolne produkty. Taka sama promocja jest też na wszystkie soki Riviva, ale trzeba kupić takie same produkty. Dla zapracowanych polecamy pyszne zupy. Wszystkie można kupić w ofercie „2+1 gratis”. Do soboty taniej kupimy kawę rozpuszczalną Jacobs.

Przeczytaj też: Nie tylko paczkomaty, kurierzy i poczta. Jest nowa propozycja dla e-commerce

Zobacz, co warto kupić w Biedronce

Pamiętajmy, że cały czas mamy pandemię koronawirusa. Zakupy robi się w reżimie sanitarnym. W sklepach obowiązują limity osób, które jednocześnie mogą przebywać na terenie marketu. Co bardzo ważne, wszyscy w sklepie muszą mieć na twarzy maseczkę lub przyłbicę. Cały czas obowiązuje zasłanianie nosa i ust. Osoby, które się do tych wymagań nie stosują, nie powinny być obsługiwane przez personel sklepu. Pamiętajmy o zasadzie DDM: dystans, dezynfekcja, maseczka.

Przeczytaj też: Nowy format sklepów Auchan! Zakupy będą jeszcze łatwiejsze!

Obiad z dostawą do domu dla każdego w potrzebie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze