BIEDRONKA sklep handel promocje

i

Autor: Paweł Nowak/SUPER EXPRESS BIEDRONKA sklep handel promocje

Biedronka idzie na całość. Giga promocje. Kiełbasa za 1 zł, mielone za darmo! [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-02-18 9:53

Promocje w Biedronce zawsze są okazją do tanich zakupów. W kolejnym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” przedstawiamy na czym możemy zaoszczędzić w popularnym dyskoncie. Tanich produktów jest dużo – mięsa, wędliny, owoce czy słodycze. Niektóre z nich dostaniemy nawet za darmo. Nie sposób nie skorzystać z oferty Biedronki.

Ceny w sklepach rosną, niewiele pomogła obniżka podatku VAT do zera na produkty spożywcze. Jedynie dzięki promocjom możemy coś zaoszczędzić, a w Biedronce dodatkowo wygrać pieniądze na mieszkanie lub dom biorąc udział w loterii. Oferta dyskontu jest kusząca. Za połowę ceny kupimy szynkę wieprzową bez kości – 7,99 zł/kg, warunkiem jest użycie karty Moja Biedronka i zakup innych produktów za min. 29 zł. Na tej samej zasadzie, tylko w sobotę 19.02. tyle samo zapłacimy za karkówkę wieprzową. W promocji są też świeże uda lub podudzia z kurczaka – tylko 4,99 zł/kg.

Wynagrodzenia poszły w górę. Dostajesz wyższą pensję niż przed rokiem?

Na mięso mielone z łopatki wieprzowej mamy z kolei promocję 1+1 gratis. Możemy również za połowę ceny kupić kiełbasę żywiecką. Opakowanie 600 g jest w cenie 6,49 zł. Fani ryb też znajdą coś dla siebie: szprotki wędzone – 1,89 zł/100 g czy łososia wędzonego – 8,99 zł/125 g , ale trzeba kupić dwa opakowania.

Skorzystać można również z dobrych promocji nabiału. Przy zakupie dwóch opakowań za serek śmietankowy w plastrach (150g) zapłacimy 2,89 zł, deser ryżowy Belriso, różne smaki – 1,49 zł. Jak kupimy 3 opakowania mozzarelli, to jedno mamy w cenie 1,69 zł. W promocji 3+1 gratis jest serek waniliowy Tutti.

Już za parę dni będzie Tłusty Czwartek. Z tej okazji w Biedronce pojawiły się już faworki z cukrem pudrem w cenie 5,69 zł/200 g i różnego rodzaju pączki. Możemy je kupić już za niecałą złotówkę. Mamy też promocje na inne słodkości. Czekoladę Magnetic dostaniemy gratis, jak kupimy 2 opakowania. Rodzaje możemy mieszać. Za darmo mamy też okazję dostać ekspres do kawy Delta Q. Hitem cenowym są jabłka z polskich sadów - 1, 39 zł/kg – duży wybór gatunków. Tanie są pomarańcze deserowe – 2,89 zł/kg. W promocji pęczek rzodkiewek kupimy za 0,99 zł, a brokuł za 3 ,49 zł.

Tańczące z promocjami 17.02.2022
Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Biedronce?
Najnowsze