Tanie zakupy

Biedronka kusi mega promocjami. Jabłka za 2 zł, olej za 9 zł, napoje gratis [WIDEO]

2022-10-06 20:32

Biedronkowe oszczędności to hasło najnowszej promocji w sklepach sieci. Taniej możemy kupić mięso, kiełbasę czy sery, doskonałe promocje mamy na warzywa i owoce. Za ile kupimy mięso mielone, jabłka, kawę czy czekoladę? Co możemy dostać za darmo? Zobacz najnowszy odcinek programu "Tańczące z promocjami".

Promocje w Biedronce - co kupisz taniej?

Jak co tydzień w ramach akcji Gang Bystrzaków możemy brać udział w specjalnych Tygodniowych Misjach Oszczędzania. Za zebrane oszczędności otrzymamy naklejki, które wymienimy na książki lub maskotki Bystrzaków. Mamy też okazję dostać voucher o wartości 15 zł na kolejne zakupy, jeśli zrobimy zakupy za min. 99 zł, z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją Biedronka. Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny– 8,49 zł/500 g, ale trzeba kupić 2 opakowania. W super promocji jest kiełbasa śląska Morliny, Duża Paczka w cenie jedynie 10,90 zł/kg. Przy zakupie 3 opakowań za polędwicę sopocką zapłacimy 3,33 zł/140 g. Przebojem promocji w Biedronce jest też olej rzepakowy beskidzki w cenie 8,99 zł/l, żeby tyle zapłacić trzeba kupić 2 opakowania. Do tych zakupów konieczna jest karta Moja Biedronka lub aplikacja. W promocji są też sery pleśniowe Delikate – 4,19 zł/100 g, sery żółte gouda i edamski – 3,99 zł/150 g oraz jogurty owocowe Skyr – 1,69 zł, jeśli kupimy po 2 opakowania.

Mega promocje na owoce, warzywa i słodycze w Biedronce

O połowę tańsze w Biedronce są jasne winogrona kosztują 4,99 zł/kg. W promocji są polskie jabłka, różne gatunki 1,99 zł/kg, awokado – 3,99 zł za sztukę i sałata lodowa – 3,19 zł za sztukę. Biedronka kusi też promocją na czekolady legendarnej marki Wawel w cenie 2,49 zł ( przy zakupie dwóch dowolnych tabliczek). Warto też kupić kawę rozpuszczalną Nescafe Classic w cenie 16,99 zł/200 g i herbatę czarną Lipton -10,99 zł/92 torebki.

Promocje w Biedronce - co możemy dostać za darmo?

Z kartą Moja Biedronka lub z aplikacją Biedronki mamy doskonałą promocje 2+1 gratis. Przy zakupie 2 soków, smoothies i lemoniad Vital Fresh, trzecie opakowanie jest za darmo. Rodzaje napojów możemy dowolnie mieszać. Na wszystkie produkty Asia Flavours mamy promocję 3+1 gratis.

TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 06.10.22
Sonda
Polujesz na promocje w Biedronce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze