Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

Biedronka - MEGA promocje na Sylwestra! Pizza za 1 zł, piwo za 2 zł, chipsy ZA DARMO, garnki za PÓŁDARMO

2020-12-30 9:45

Sylwester tuż – tuż, trzeba szybko zrobić odpowiednie zakupy. Warto wybrać się do Biedronki, znajdziemy tam wiele niezbędnych artykułów w hitowych promocjach. Dużo taniej kupimy łososia, chipsy i chrupki na przekąskę czy mięsa na noworoczny obiad. Za 2 zł kupimy piwo, a za złotówkę pizzę. W wielkiej wyprzedaży są artykuły przemysłowe (m.in. garnki i patelnie) - aż o 50 proc. tańsze niż zwykle.

Ostatnie dni mijającego roku to czas wielkich promocji w Biedronce. Od poniedziałku 28.12 sieć promuje artykuły, niezbędne na Sylwestra i powitanie Nowego Roku. Drugie opakowanie fajerwerków kupimy 50 proc. taniej, rodzaje możemy dowolnie mieszać. Warto też kupić produkty spożywcze na sylwestrowe przekąski. Jeśli kupimy 3 opakowania chipsów lub chrupek, czwarte mamy za darmo. Gratis dostaniemy też mozzarellę, przy zakupie 2 opakowań. Do przygotowania przekąsek przyda nam się też awokado w cenie 12,90 zł/g, papryczki słodkie 2,99 zł/200 g czy ananas za 3,49 zł/kg. Każde drugie opakowanie łososia wędzonego jest 50 proc. tańsze, możemy wybierać dowolne rodzaje. Warto też kupić pizzę mrożoną, bo drugie opakowanie kosztuje tylko 1 zł. Za połowę ceny, z kartą Moja Biedronka kupimy łopatkę wieprzową bez kości – 7,99 zł/kg. Już bez karty, chude mięso mielone z szynki jest w cenie 5,99 zł za 500 g.

Nowe godziny otwarcia Biedronki. Do której będzie czynna Biedronka w Sylwestra 31.12.2020?

Biedronka promuje też kawy rozpuszczalne – np. Kawę Jacobs za 17,99 zł i napoje. Piwo Warka w cenie 1,99 zł za puszkę – tyle zapłacimy, jeśli kupimy 12 opakowań. Dyskont do czwartku 31.12 dla posiadaczy karty Moja Biedronka ma wielkie wyprzedaże artykułów przemysłowych, tekstyliów, książek i zabawek. Jeśli kupisz dwa produkty, w kasie na każdy z nich otrzymasz rabat 50 proc. Dzienny limit to 8 produktów na kartę.

Zobacz w galerii, co warto kupić w Biedronce

Z potrzeby serca nakarmiła ponad 500 osób
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze