Sklep sieci Biedronka

i

Autor: materiały prasowe sieci Biedronka

Biedronka - MEGA promocje od 3.12. Jabłka za pół ceny, tanie mięso i sery, świąteczne słodycze za darmo! [GALERIA]

2020-12-03 6:32

Czwartek 3 grudnia to dzień rozpoczęcia nowej promocji w Biedronce. Widać, że zbliżają się Mikołajki i święta Bożego Narodzenia, bowiem dyskont promuje słodycze i produkty na wigilijny stół. Taniej niż zwykle możemy kupić różnego rodzaju mięsa, sery w plastrach czy jajka. Warto też kupić jabłka za połowę ceny. Zobacz co przygotowała Biedronka na najbliższe dni.

Od czwartku 3.12 w sklepach sieci Biedronka możemy za 8,99 zł za kg kupić świeżą szynkę wieprzową bez kości, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka. Też z kartą, ale tylko w dniach 4-6.12 w promocji mamy kaczkę świeżą bez podrobów, kg tego drobiu, idealnego na świąteczny stół kosztuje 5,89 zł. Również tylko od 4 do 6.12., jajko z chowu ściółkowego kupimy za 33 gr, jeśli mamy kartę Moja Biedronka i kupimy opakowanie zawierające 30 sztuk. Już bez karty, dla wszystkich klientów tańsze o połowę są jabłka, tylko 1,75 zł za kg czy pieczarki. Opakowanie 500 g grzybów jest w cenie 3,49 zł. Warto też kupić sery żółte w plastrach Światowid. Jeśli kupimy 2 dowolne opakowania, trzecie dostaniemy za darmo. Na tej samej zasadzie opiera się promocja na świąteczne słodycze Magnetic, tu również trzecie opakowanie mamy gratis. W promocji mamy też, niezbędny na Wigilię barszcz czerwony Krakus, ćwikłę i chrzan. Przypominamy, że to ostatnie dni odbioru fajniaków, możemy odbierać  je do 5.12. lub do wyczerpania się zapasów.

Lidl z wyjątkowa ofertą! Produkty Deluxe i Favorina idealne na świąteczne ucztowanie

Sprawdź w galerii, co warto kupić w Biedronce

Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, zachowaniu dystansu 1,5 m i częstej dezynfekcji rąk. Limit osób mogących przebywać w sklepie wynosi 5 osób na jedną kasę. Biedronka by zmniejszyć kolejki wydłużyła godziny pracy swoich sklepów, kilkaset sklepów w całej Polsce pracuje całodobowo. Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 placówek jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

Zimowe BUTY za 39 zł! MEGA wyprzedaże! Najlepsze promocje w CCC i Deichmannie

Muzyk w czasie pandemii rozwozi warzywa i owoce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze