Biedronka

i

Autor: SHUTTERSTOCK Biedronka

Biedronka nie zwalnia tempa. Giga promocje! Parówki i lody za darmo [TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI]

2022-04-23 5:27

W kolejnym odcinku cyklu „Tańczące z promocjami” zrobiliśmy zakupy w Biedronce, szukając najlepszych ofert. Dyskont ma w promocji tanie mięsa, wędliny czy sery. Część produktów możemy nawet dostać za darmo. Pojawiły się też świeże truskawki w super cenie Zobacz najnowszy odcinek programu.

Lodówki po świętach powoli stają się puste, czas zrobić kolejne zakupy. Super promocje przygotowała niezawodna Biedronka. Za szynkę wieprzową bez kości zapłacimy 10,99 zł/kg. Taka cena obowiązuje przy zakupie innych produktów za min. 29 zł ( z kartą Moja Biedronka). Podobna promocja będzie w dn. 23-24.04. na świeże filety z piersi kurczaka w cenie 13,99 zł/kg.

Nowy program dopłat. Nawet 21 tysięcy złotych od państwa!

Możemy taniej kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej – 6,99 zł/500 g, ale trzeba kupić 3 opakowania. W promocji są też żeberka wieprzowe paski Morliny w cenie 18 zł/kg. Hitem promocji są parówki z szynki i parówki z szynki nature marki Kraina Wędlin. Kupując 2 dowolne opakowania , 2 kolejne dostaniemy za darmo. Limit dzienny 4 produkty na kartę Moja Biedronka. Zaoszczędzimy kupując dwa opakowania konserw rybnych. W promocji opakowanie rybek jest w cenie już od 2,39 zł.

Program Niskie Podatki 2022. Polacy zapłacą mniejszy PIT! [WYLICZENIA]

Biedronka promuje też na nabiał. Ser żółty w plastrach Rycki Edam Exclusive kosztuje 3,33 zł/135 g. Aby tyle zapłacić trzeba kupić 3 opakowania. Dużo mniej zapłacimy za ser topiony w plastrach Hochland. Przy zakupie dwóch opakowań, jedno kosztuje 2,99 zł.

Tańczące z Promocjami 22.04.22

W dobrej cenie cenie są zielone kiwi– 0,79 zł za sztukę. O połowę tańsza jest cukinia – 7,99 zł oraz świeże truskawki. Za opakowanie o wadze 500 g tych pysznych owoców w promocji zapłacimy 4,49 zł.

Bojkot wielkich firm w Polsce. Tylko jedna marka straciła na wspieraniu Putina

Kto ma ochotę na słodycze może kupić czekolady z całymi orzechami laskowymi za 2,49 zł (cena przy zakupie 3 dowolnych tabliczek).Drugie opakowanie śmiejżelków Nimm2 kupimy prawie o połowę taniej- 3,99 zł za duże opakowanie 210 g. Lody możemy dostać za darmo – wszystkie lody Marletto, 500 ml są w promocji 2+1 gratis. Taka sam promocja obowiązuje na wszystkie lody Magnum.

Sonda
Czy lubisz robić zakupy w Biedronce?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze