Biedronka

i

Autor: materiały prasowe Biedronka

Biedronka – NOWE promocje. Kiełbasa za 1 zł, masło za 3 zł, KASA na kolejne zakupy! [GALERIA]

2021-03-01 4:25

Początek marca i nowe promocje w Biedronce. Sieć jak zawsze ma dużo artykułów w atrakcyjnych cenach. Mięso, ryby, wędliny, sery żółte i wyjątkowo tanie ziemniaki. Od poniedziałku w ramach akcji „Oszczędzaj połowę” przez cały miesiąc będziemy mieli okazję dostać voucher na kolejne zakupy. Oferty będą pojawiały się 3 razy w tygodniu

Zaczynamy kolejny miesiąc nowymi promocjami w Biedronce. Tym razem przez cały marzec kupując wybrane produkty z kartą Moja Biedronka dostaniemy voucher na kolejne zakupy. Nowe oferty będą się pojawiały 3 razy w tygodniu. W poniedziałek i wtorek możemy dostać voucher o wartości 2,75 zł kupując jedno opakowanie parówek Berlinek oraz voucher 50 proc. zapłaconej ceny za wszystkie kosmetyki Nivea. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Zobacz też: Ranking sieci handlowych w Polsce. Które sklepy najlepiej radzą sobie w pandemii?

Ale to nie wszystkie atrakcje cenowe, jakie czekają na nas w Biedronce. Z kartą Moja Biedronka kupimy masło polskie Mlekovita za 3,33 zł. Karta jest też niezbędna, żeby kupić sery żółte w plastrach Światowid za 12,98 zł/kg. Już bez karty przy kupnie dwóch opakowań sera pleśniowego Camembert, za jedno zapłacimy 3,49 zł a za serek Danio 1 zł – trzeba tylko kupić dwa 4- paki. Z kartą Moja Biedronka za szynkę wieprzową bez kości do środy zapłacimy połowę mniej czyli 8,49 zł/kg. Taniej kupimy mięso mielone z łopatki wieprzowej i w wołowiny – 5,99 zł/500 g. W rewelacyjne cenie jest kiełbasa śląska – 9,98 zł/kg i schab wędzony na wiśniowo, - przy zakupie dwóch opakowań 250 g za, cena jednego to 4,49 zł. Jeśli wolimy ryby też znajdziemy coś dla siebie. Drugie opakowanie mrożonego dorsza, mintaja czy morszczuka jest 40 proc. tańsze, a jeśli kupimy dwa opakowania łososia wędzonego w plastrach za jedno zapłacimy 7,99 zł.

MEGA PETARDA w Biedronce! Hitowa kolekcja prosto z Hollywood

Za 49 groszy dostaniemy ziemniaki – opakowanie 5 kg kosztuje 2,45 zł, za niecałe 3 zł kupimy pomarańcze deserowe i 500 g pomidorów śliwkowych. Warto też kupić czekoladki Merci za 10,99 zł, kawę rozpuszczalną Nescafe Crema za 13,99 zł lub kawę ziarnistą lub mieloną Dallmayr w cenie 14,99 zł za 500 g. Te produkty możemy kupić paniom z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet.

Zobacz w galerii najlepsze promocje Biedronki

Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Muzeum "Dom PRL-u" w Toruniu
Najnowsze