W Biedronce jak w Hollywood

i

Autor: BIEDRONKA/MAT.PRASOWE W Biedronce jak w Hollywood

MEGA PETARDA w Biedronce! Hitowa kolekcja prosto z Hollywood

2021-02-26 12:54

Takiej kolekcji jeszcze w Polsce nie było. Produkty marki Kendall+Kylie założonej przez słynne siostry Jenner, dostępne do tej pory tylko w sieci pojawią się od 1 marca w Biedronce. Będzie to kolekcja White Label, czyli ekstrawaganckie plecaki, torebki i kosmetyczki.

Siostry Kendall i Kylie Jenner zasłynęły na cały świat dzięki serialowi „Z kamerą u Kardashianów”. W 2012 dziewczyny podbiły rynek mody za sprawą założonej wspólnie marki. Od tamtego czasu KENDALL+KYLIE zyskiwał na popularności. Pewnie nie bez znaczenia było to, że na Instagramie konta właścicielek firmy obserwuje łącznie ok. 370 milionów osób. Teraz ich marka po raz pierwszy zawita do sieci Biedronka. Od 1 marca przy okazji codziennych zakupów w sklepach Biedronka będzie można zaopatrzyć się w wyjątkowe akcesoria sygnowane ich nazwiskiem.

Zobacz też: NIESAMOWITE promocje w Biedronce. Tania szynka, sok i pistacje za 1 zł, sery, ciastka i zupy za DARMO! [GALERIA]

W Biedronce jak w Hollywood

i

Autor: BIEDRONKA/MAT.PRASOWE W Biedronce jak w Hollywood

Premierowa linia White Label składa się z plecaków, torebek oraz kosmetyczek. Torby z kolekcji sygnowanej przez siostry Jenner występują w kilku rozmiarach. To zarówno praktyczne i pojemne shopperki (139 zł), torebki damskie pudełkowe i prostokątne (79,90 zł), czy zestaw kosmetyczek, plecak lub mała torebka z zewnętrznymi kieszeniami (89,90 zł).Akcesoria występują w awangardowej, ciekawej kolorystyce. Przeważa tu czerń i srebro. Wszystkie produkty są ozdobione wyraźnym logotypem marki Kendall+Kylie.

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: Trzeba skończyć z lockdownem
Najnowsze