Słodycze za darmo w Biedronce!

i

Autor: grafika

Słodycze gratis, masło i wędliny za grosze! NOWE promocje w Biedronce od 26.11. [GALERIA]

2020-11-26 6:31

Czwartek 26.11. to początek nowej promocji w Biedronce. Jak zwykle popularny dyskont przygotował dla swoich klientów ciekawe propozycje. Taniej możemy kupić mięso mielone z łopatki wieprzowej, filet z piersi kurczaka czy wędliny. Warto kupić w promocji 2+1 gratis świąteczne słodycze. A tylko w piątek mamy okazję dostać za darmo ekspres do kawy Delta.

Od czwartku 26.11. w sklepach sieci Biedronka możemy kupić tanie mięso. świeży filet z piersi kurczak jest w cenie 8,45 zł za kg, jeśli mamy kartę Moja Biedronka. Już bez karty za połowę ceny kupimy mięso mielone z łopatki wieprzowej. W dobrej cenie jest kiełbasa śląska – tylko 8,90 zł za kg. Hitem jest tez masło w cenie 2,99 zł za kostkę. Warto też kupić świąteczne słodycze, żeby nie odkładać zakupów na ostatnią chwilę, zwłaszcza, ze mamy promocję 2 +1 gratis. Możemy też kupić pomarańcze za 2,99 zł/ i brokuła za 2,99 zł/ sztuka. Pamiętajmy też, że tylko w piątek 27.11 ekspres do kawy Delta będzie za darmo! Przypominamy, że fajniaki można odbierać do 5.12. lub do wyczerpania się zapasów.

ZOBACZ TEŻ: Nowe emerytury od 1 grudnia 2020! ZUS zawiesza i wstrzymuje wypłaty rent i emerytur

Sprawdź w galerii, co warto kupić w Biedronce

Pamiętajmy o obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, zachowaniu dystansu i częstej dezynfekcji rąk. Limit osób mogących przebywać w sklepie wynosi 5 osób na jedną kasę. Biedronka by skuteczniej walczyć z koronawirusem i zmniejszyć kolejki wydłużyła godziny pracy swoich sklepów, kilkaset Biedronek w całej Polsce pracuje całodobowo. Oprócz punktów otwartych całodobowo, ponad 2350 sklepów jest czynnych co najmniej do godz. 23:30.

Loteria w Kauflandzie! Do wygrania BMW, skutery i elektronika. Jak wziąć w niej udział?

Słodycze gratis, masło i wędliny za grosze! NOWE promocje w Biedronce od 26.11
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze