Cukier

i

Autor: Stefan Zubczewski/Reporter & Shutterstock Cukier

Uwaga!

Biedronka ogłosiła limit zakupów! Wszystko z powodu kuriozalnej ceny cukru

2023-07-01 10:28

Tylko w sobotę i tylko w Biedronce. Wśród wielu promocji w dyskoncie znajdziemy prawdziwy hit. Cukier, który jest coraz droższy kupimy w sklepach sieci za niecałe 4 zł. Trzeba tylko uważać na limity promocji.

Biedronka -  mega promocja na cukier

Przed nami początek sezonu na robienie przetworów. Przerabiamy truskawki, maliny, niedługo pojawią się wiśnie czy porzeczki. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kupujemy cukier niezbędny do przygotowania dżemów czy konfitur. Cukier jest drogi, dlatego tym bardziej warto skorzystać z doskonałej promocji w Biedronce. Tylko w sobotę 1 lipca, cukier,1 kg kupimy tylko za 3,95 zł. Tyle zapłacimy przy zakupie innych produktów za min. 29 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją. Przy okazji możemy kupić inne produkty w mega promocjach Biedronki, np. kiełbasę na grilla w cenie 9,90 zł/kg czy pomidory w cenie 2,99 zł/kg.

Do wyboru mamy:

* Cukier Sweet Family,

* Cukier Królewski,

* Polski Cukier,

* Cukier Diamat.

Limit dzienny 10 opakowań na kartę Moja Biedronka. Cena regularna to 5,99 zł za opakowanie. Dzięki promocji możemy zaoszczędzić ponad 20 zł.

Ważne!

W zakupy za min. 29 zł nie wchodzi cukier, wyroby tytoniowe, napoje alkoholowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt, a także płatności za jakiekolwiek usługi w tym doładowania do telefonów, kart podarunkowe i ich doładowania.

Sonda
Kupujesz cukier, by robić dżemy?
Tańczące z promocjami 29.06
Listen on Spreaker.
Najnowsze