Biedronka - PROMOCJE DLA EMERYTÓW! Seniorzy ze zniżkami

2020-10-14 16:24 BSW
Biedronka
Autor: mat. pras. BIEDRONKA

W Biedronce nie tylko od 15.10.2020 będą godziny dla seniorów, nie tylko sklepy czynne dłużej lub całodobowo, ale także specjalne zniżki dla emerytów! Seniorzy, którzy są klientami sieci Biedronka będą mogli liczyć na specjalne promocje tylko dla siebie. Sklepy należąco do Jeronimo Martins Polska przygotowały specjalną listę produktów, którą seniorzy kupią taniej. Zobacz, co emeryci będą mogli zakupić ze zniżką w Biedronce.

Biedronka już w tym tygodniu oferuje dodatkowe zniżki dla emerytów. Seniorzy otrzymają specjalną listę produktów, które w Biedronce kupią taniej.Dzięki Platynowym Rabatom w Biedronce seniorzy mogą liczyć nie tylko na bezpieczniejsze i bardziej komfortowe zakupy w czasie przeznaczonym tylko dla nich, ale również na to, że każdego dnia zapłacą mniej za inny, często wybierany przez nich produkt. W czwartek, 15.10., osoby powyżej 60. roku życia kupujące w godz. 10-12 z kartą Moja Biedronka zapłacą o 30 proc. mniej za chleb krojony 550g oraz 1 kg cukru przy zakupie 3 kg, zaś kolejnego dnia w tych samych godzinach o 40 proc. mniej za parówki z Szynki Kraina Wędlin oraz za banany.

SPRAWDŹ TAKŻE: Podwyżka emerytur o 200 złotych NIE DLA WSZYSTKICH! Kto nie dostanie pieniędzy?

- Podobnie jak wiosną tego roku, tak i teraz ograniczamy ryzyko dla najbardziej narażonych grup wiekowych, pozwalając im również realnie oszczędzać. Dlatego uruchomiliśmy Platynowe Rabaty dla seniorów od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12, kiedy nasze sklepy są tylko do dyspozycji tych klientów - mówi Maciej Łukowski, dyrektor handlowy i członek zarządu sieci Biedronka.

Biedronka dba o wszystkich klientów. Dlatego też sieć wydłużyła godziny pracy aż 2650 sklepów w całym kraju co najmniej do godz. 23:00. Niemal 50 z nich pracuje całodobowo.Dodatkowo, jak zaznaczają przedstawiciele Jeronimo Martins Polska, w Biedronce seniorzy są grupą niezwykle istotną. Dlatego sieć Biedronka już w marcu zainicjowała akcję „Czas na pomaganie seniorom”, czyli program łączący osoby starsze z wolontariuszami gotowymi dostarczać zakupy do ich domów. Do tej pory do akcji zgłosiło się prawie 20 tys. osób.

ZOBACZ KONIECZNIE: Wprowadzą zakaz spotkań rodzinnych. Będzie lockdown?

Renata Grabska, czyli emerytka z Rzeszowa, która wzięła udział w 620 imprezach biegowych!
Najnowsze