Biedronka i Pampers

i

Autor: Shutterstock(2)

Promocje w Biedronce

Biedronka rozdaje pieluchy za darmo. Jak je zdobyć?

2024-02-24 7:55

Coraz niższe ceny w Biedronce zachęcają do zrobienia tam zakupów. W sklepach sieci znajdziemy masę mega promocji. Jeszcze tylko w sobotę 24 lutego mamy okazję dostać za darmo pieluchomajtki Pampers Pants. Jak skorzystać z promocji w Biedronce?

Promocje w Biedronce – pieluchomajtki Pampers za darmo

Ratunkiem dla kieszeni są promocje i obniżki cen, zwłaszcza, jak dotyczą produktów, które nie są tanie ale konieczne. Do takich produktów należą pieluchy. Teraz rodzice mają znakomita okazję dostać je za darmo. Biedronka rozdaje jeszcze tylko w sobotę 24 lutego pieluchomajtki Pampers Pants. Przy zakupie 3 produktów w kasie otrzymamy rabat o wartości najtańszego produktu. Do wyboru mamy opakowania:

* S6,35 szt.

* S5, 28 szt.

* S4, 30szt.

Pampers Pants są testowane i nie zawierają niebezpiecznych substancji dodatkowych. Dzięki ochronie przed przeciekaniem z każdej strony do 12 godzin. Pełne dopasowanie 360° pozwala pieluchomajtkom dostosować się do brzuszka dziecka oraz pomaga zapobiegać poluzowaniu i przeciekaniu. Podwójne osłonki wokół nogawek pomagają zapobiegać przeciekaniu w okolicach nóżek. Superchłonny wkład natychmiast wchłania wilgoć i utrzymuje ją z dala od skóry dziecka.

To nie  jedyna promocja na pieluchy w Biedronce. W super cenie - 59,99 zł możemy kupić pieluchy Pampers Active Baby, w 100 proc. zabezpieczające przed przeciekaniem przez całą noc Pieluchy są dostępne w czterech rozmiarach:

S6, 56 szt., 1,07 zł/szt.

S5, 64 szt., 0,94 zł/szt.

S4, 76 szt., 0,79 zł/szt

S3,90 szt.,67 zł/szt.

QUIZ PRL. Weselne hity PRL-u. Do tego tańczono w Polsce Ludowej

Pytanie 1 z 15
W weselnym hicie 2 plus 1 „Windą do nieba” Pannie Młodej niosą suknie z welonem, a kto na nią czeka?
QUIZ PRL. Weselne hity PRL-u. Do tego tańczono w Polsce Ludowej
Tańczące z promocjami 22.02

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Najnowsze