Biedronka rozdaje pieluchy za darmo. Zobacz, jak je zdobyć

2020-07-30 8:40 Karolina Januszek
Biedronka - gazetka. Oferty, rabaty, wyprzedaże, promocje 2020
Autor: Biedronka - biuro prasowe

Biedronka w tegoroczne wakacje przygotowała dla klientów wyjątkowe promocje. Codziennie sieć ogłasza nowe produkty, za których zakup otrzymamy bony o określonej wartości na kolejne zakupy. Warto być czujnym, bowiem oferta z każdym dniem się zmienia. Tylko w czwartek, 30 lipca jeśli kupimy owoce i warzywa za minimum 10 złotych i jedno pakowanie pieluch lub panstów DADA otrzymamy voucher o wartości tegoż opakowania.

Codzienne promocje Biedronki to prawdziwa gratka dla miłośników promocji. Sieć codziennie ogłasza nową listę produktów, za które otrzymamy voucher na kolejne zakupy. Tym razem w popularnym dyskoncie z owadem w logo należy upolować warzywa i owoce za minimum 10 złotych oraz jedno opakowanie pieluch lub panstów marki DADA, a otrzymamy specjalny voucher o wartości tego tez opakowania. Oferta obowiązuje jedynie w czwartek, 30 lipca dlatego też należy się śpieszyć.

Zobacz również: Cztery nowe sklepy Lidla w jeden dzień. Zobacz gdzie

Jak skorzystać z promocji?

Należy kupić dowolne owoce i warzywa za minimum 10 złotych oraz opakowanie pieluch lub panstów marki DADA. Co ważne, zakupy muszą być zarejestrowane na jednym paragonie. Z promocji mogą skorzystać jedynie posiadacze karty „Moja Biedronka” i można to zrobić jedynie raz, czyli maksymalnie można otrzymać jeden voucher. Bon na kolejne zakupy jest ważny w dniach od 3 do 7 sierpnia. Należy jednak pamiętać, że vouchery nie łącza się ze sobą i podczas naszej następnej wizyty w Biedronce możemy wykorzystać tylko jeden.

Czytaj też: Lidl zaprasza na domówkę! Festiwal Pol'andRock online

Świętokrzyska policja o bezpieczeństwie nad wodą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze