Biedronka

i

Autor: Shutterstock Biedronka

Biedronka - Tylko dziś takie ceny. Parówki za 1 zł, masło za 3 zł!

2021-02-13 5:09

Sobota 13.02 to ostatni dzień wielkich promocji w Biedronce. W super niskich cenach jest schab wieprzowy, filet z piersi kurczaka, parówki czy masło. To też ostatni moment, żeby kupić upominki na Walentynki. W Biedronce już za 10 zł możemy kupić piękne róże i świeże truskawki w zestawie walentynkowym.

Tylko dziś mamy okazję kupić bardzo tanio niezbędne artykuły spożywcze. Biedronka kończy wielką promocję na mięso. Z kartą Moja Biedronka świeże piersi z kurczaka kosztują 8,49 zł/kg. W tej samej cenie, też z kartą jest schab wieprzowy bez kości. Już bez karty możemy taniej kupić kaczkę świeżą bez podrobów. Za kg tego wyśmienitego drobiu zapłacimy tylko 6,99 zł. Wszystkie parówki Berlinki, drugie dowolne opakowanie mamy za 1 zł, Również o połowę taniej, z kartą Moja Biedronka kupimy drugie dowolne opakowanie ryb w puszce Marinero.

MEGA Promocje LIDL! Kosmetyki naturalne za grosze na WALENTYNKI 2021 [ZDJĘCIA]

Mamy też ostatnią okazję kupić dużą czekoladę Milka za 6,66 zł, pod warunkiem, że mamy kartę Moja Biedronka i kupimy 3 dowolne tabliczki. Fani lodów dostaną drugie opakowanie lodów familijnych Marletto za darmo. Sobota to ostatni dzień promocja na masło extra polskie Mlekovita. Za kostkę zapłacimy 3,25 zł, jeśli kupimy dwa opakowania i mamy kartę Moja Biedronka.

Zobacz w galerii sobotnie promocje w Biedronce

Przypominamy, że przez cały luty robiąc zakupy z kartą Moja Biedronka za minimum 99 zł, odbierzesz voucher na 15 zł na kolejne zakupy. Za zakupy za kwotę co najmniej 69 zł otrzymasz voucher na 5 zł. Z voucherów można skorzystać w ciągu dwóch dni od ich otrzymania.

Polacy o nowych podatkach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze