Biedronka, kasztelan

i

Autor: SHUTTERSTOCK, BIEDRONKA

Promocje w Biedronce

Biedronka znów to robi! Rozdaje piwo za darmo!

2023-09-30 5:56

Promocje w Biedronce na weekend to okazja do zrobienia zakupów w niskich cenach. Często w sklepach dyskontu możemy też, spełniając odpowiednie warunki, wybrane produkty dostać za darmo. W sobotę, 30 września promocja Biedronki ucieszy wszystkich miłośników piwa. Mogą dostać za darmo aż 10 butelek złocistego złocistego napoju.

Promocje w Biedronce - jak dostać piwo za darmo?

Wśród wielu ofert Biedronki mamy legendarną promocję na darmowe piwa. W sobotę 30 września sieć rozdaje 10 piw za darmo. Oferta jest przeznaczona dla posiadaczy karty Moja Biedronka lub aplikacji Biedronka. Aby dostać złocisty trunek zupełnie za darmo trzeba kupić 20 sztuk piwa w butelce zwrotnej 0,5 l, marki Kasztelan. Rabat o wartości 10 promocyjnych piw zostanie naliczony przy kasie, a klient zapłaci tylko za 10 piw. Limit dzienny to 20 butelek – maks. 10 gratis na kartę Moja Biedronka. Warto się pospieszyć, piwo jest dostępne do wyczerpania zapasów. Cena regularna piwa Kasztelan (bez kaucji): 3,15 zł.

Ważne! Rabat nie obejmuje kaucji za butelkę. Kaucja za butelkę zwrotną piwa Kasztelan: 1 zł za butelkę.

Promocje w Biedronce – co jeszcze dostaniemy za darmo?

Tylko w sobotę 30.09 w promocji 1+1 są pierogi z mięsem Nasze Smaki. Limit dzienny 2 opakowania (maks. 1 gratis) na kartę Moja Biedronka. Sobota to też ostatnia okazja dostać za darmo kaszę, ryż czy strączki – wystarczy kupić 2 dowolne produkty z tej grupy, żeby kolejny był gratis. Fani lodów mogą skorzystać z promocji 2+1 gratis na wszystkie lody oraz sorbety, 500 ml marki Marletto. Przysmaki można dowolnie mieszać.

QUIZ PRL: Alkohol i kultura picia w PRL-u. Co z tego pamiętasz?

Pytanie 1 z 9
Podziemna ulotka rozpowszechniana w stanie wojennym głosiła:
Tańczące z Promocjami 28-09-2023
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze