Oto kariera Bosaka

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS, PIOTR BŁAWICKI/SUPER EXPRESS Oto kariera Bosaka

Bosak nie skończył szkoły! Jak zrobił karierę? [ZDJĘCIA]

2021-01-10 6:04

Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji, od lat wspierający środowiska narodowców, dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce i jeden z młodszych. Dodać też można, że celebryta, bowiem brylował w "Tańcu z gwiazdami" produkcji TVN. Olśniewająca kariera bez... ukończenia szkoły wyższej. Sam Krzysztof Bosak nie wstydzi się braku wyższego wykształcenia. Zobaczcie, jak lider Konfederacji tłumaczy fakt, że nie ma wyższego wykształcenia oraz jak przebiegała jego kariera.

Lider Konfederacji, poseł, jedna z twarzy Marszu Niepodległości, a do tego celebryta, który brał udział w "Tańcu z gwiazdami". Krzysztof Bosak jeszcze nie skończył 40 lat, a już może powiedzieć, że rozpoznawalność ma większą od wielu starszych kolegów z polityki. Do tego ma pewien majątek. Krzysztof Bosak już zaczyna na swojej politycznej karierze robić prawdziwe pieniądze.

Oświadczenie majątkowe Krzysztofa Bosaka wskazuje, że na swoim koncie zdołał zgromadzić ponad 20 tys. złotych. Choć dla dawnych 38-latków suma może nie być powalająca, dziś dla wielu żyjących na kredytach jest nieosiągalna. Gorzej z zarobkami, choć przypomnijmy, że funkcję posła Bosak objął dopiero w listopadzie 2019 roku, a ostatnie oświadczenie majątkowe właśnie za tamten rok odpowiada. Tak czy siak jest nieźle, bo zarobił w ciągu dwóch miesięcy ponad 20 tys. złotych. Wcześniej, pracując na umowę o dzieło w biurze posła Roberta Winnickiego otrzymał łącznie niecałe 11 tys. złotych, czyli ok. 1 tys. złotych za miesiąc pracy.

ZOBACZ! Komornik może zabrać emerytom nawet 60 proc. emerytury. Jak nie stracić pieniędzy?

Dziś wiemy, że poseł Krzysztof Bosak nie pozwoliłby sobie raczej na powrót do umowy "śmieciowej". Prężnie działa w polityce, do tego wziął ślub i został ojcem. A wszystko bez wspomnianej szkoły, czyli wyższego wykształcenia. Jak to się zaczęło? Jak doszło do tego, że Bosak zdobył ponad milion głosów poparcia obywateli? Zobacz w naszej galerii poniżej historię Krzysztofa Bosaka i jego kariery w polityce... oraz show TVN.

Sonda
Czy uważasz, że poseł/posłanka powinni mieć wyższe wykształcenie?
Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze