To największy tego typu event networkingowy w Wielkiej Brytanii. Nigdy w historii brytyjskiej polonii, w jednym miejscu nie spotkało się ponad 500 polskich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem zarówno osobistym, jak i swojego biznesu. To wyjątkowa okazja do poznania ludzi, którzy szukają możliwości rozwoju w dobie Brexitu. To także doskonały moment, żeby nawiązać kontakty i połączyć siły z innymi rodakami, którzy już prowadzą swoje biznesy na Wyspach. Sesja networkingowa po szkoleniu Mateusza Grzesiaka to wydarzenie samo w sobie.
Zobacz też: Wiadomo, co Polacy na Wyspach będą musieli zrobić po Brexicie
Centre for Entrepreneurs podaje, że w 2015 roku nieco ponad 21 tys. Polaków w Wielkiej Brytanii założyło 22 tys. przedsiębiorstw, a dalsze 65 tys. Polaków wybrało samozatrudnienie. W 2017 liczby te wzrosły odpowiednio do 40 oraz 85 tys. Polacy na Wyspach należą do czołówki najbardziej przedsiębiorczych nacji, plasując się tuż za Irlandią, Indiami oraz USA.
Na pomysł sesji networkingowej po szkoleniu Mateusza Grzesiaka wpadłyśmy, pamietając że sieć kontaktów jest jednym z najbardziej wartościowych zasobów każdego człowieka biznesu – wyjaśnia Matylda Setlak, współzałożycielka ExcellenceVale, zdobywczyni nagrody Lwica Biznesu 2017, przedsiębiorczyni z 11-letnim stażem w Wielkiej Brytanii.
Po szkoleniu odbędzie się także panel dyskusyjny z Paulem T. Lajszczakiem oraz Iloną Felicjańśką. Paul jest właścicielem kilkudziesięciu biznesów, które działają na terenie Wielkiej Brytanii, Dubaju oraz Polski, który opowie o tym, jak udało mu się odnieść tak spektakularny sukces na globalnej arenie. Ilona Felicjańska natomiast opowie o swojej międzynarodowej karierze modelki, o tym jak przeżyła życiowy kryzys i jak się z niego podźwignęła, i jak dziś pomaga dzięki niemu innym.
Czytaj również: Gigantyczna kara dla Wielkiej Brytanii za Brexit
ExcellenceVale chce dać szansę na rozwój nie tylko przedsiębiorcom, dlatego zdecydowalo się nieodpłatnie przekazać cześć biletów na Sukces przez duże S Polakom, którzy działają wolontaryjnie na rzecz Polonii, np. pracują w szkołach sobotnich jako wolontariusze czy w fundacjach charytatywnych.