Canal+ uruchamia platformę VOD. Co na niej obejrzymy?

2020-05-20 13:38 WSB
Trendy IFA 2017: telewizory
Autor: Paweł Okopień Projektor Sony ukryty w szafce RTV

Popularna w Polsce telewizja Canal+ zdecydowała się na uruchomienie własnej platformy VOD, czyli internetowej bazy treści. Na start dla widzów ma być dostępnych ok. 35 000 pozycji o różnej tematyce.

- Canal+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. W nowym Canal+ znalazły się treści z wybranych kanałów na żywo, filmy, seriale, emocjonujący sport, programy informacyjne, dokumenty oraz programy na życzenie od Canal+ i zewnętrznych dostawców. To wszystko z możliwością oglądania na wielu urządzeniach i ekranach oraz z płatnością w modelu subskrypcyjnym. Canal+ oferuje pierwszy miesiąc całkowicie bezpłatnie, dla każdego - poinformował operator.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE: Filmy i kino w Polsce. Ile filmów obejrzeliśmy? Jakie filmy wyprodukowaliśmy?

W komunikacie Canal+ podało, że użytkownicy otrzymają ponad 35 000 polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci.

- Nielimitowany dostęp do bogatej biblioteki filmów oraz seriali to dzisiaj standard serwisów VOD, ale jako widzowie nadal poszukujemy jakościowych programów informacyjnych, rozrywkowych czy sportowych emocji. Te nadal najłatwiej znajdziemy w telewizji, która nie zawsze była naszym pierwszym wyborem ze względu na bariery, takie jak np. długoterminowa umowa czy sztywna ramówka. Canal+ od dziś likwiduje te ograniczenia, oferując najlepsze treści na żądanie oraz kanały na żywo w jednej usłudze dostępnej na wielu ekranach, w modelu subskrypcyjnym i z rozwiązaniami technologicznymi, które pokochały miliony ludzi. Jesteśmy przekonani, że Canal+ zainteresuje ofertą wszystkich, którzy poszukują szerokiego wachlarza interesujących i jakościowych treści dostępnych od dziś w łatwy i przyjazny sposób - stwierdza dyrektor ds. budowania wartości klienta w Canal+ Grzegorz Skowron-Moszkowicz.

Can+ VOD dostępny będzie  przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz przez Apple TV.

CBŚP rozdaje tysiące litrów alkoholu i paliwa na walkę z pandemią

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze