LIDL

i

Autor: SHUTTERSTOCK LIDL

Co za niesamowita promocja w Lidlu. Tylko w sobotę markowe kosmetyki kupisz za 1 zł!

2021-09-25 6:00

W sobotę 25.09. Lidl zachęca do zakupów nie tylko świetną promocją na produkty spożywcze. We wszystkich sklepach dyskontu wyjątkowo tanio kupimy wszystkie markowe kosmetyki. Za drugi, tańszy zapłacimy tylko złotówkę. Wybór jest ogromny a oferowane marki znakomite.

Z takiej promocji nie sposób nie skorzystać. W sobotę 25.09. we wszystkich sklepach Lidla ma okazję kupić markowe kosmetyki za złotówkę. Tyle zapłacimy za drugi tańszy produkt takich renomowanych marek jak Nivea, Garnier, Dove, Gillette, Colgate, Palmolive czy L’Oreal. Co ważne, produkty możemy dowolnie mieszać, a oferta jest bardzo bogata. Warto się pośpieszyć, bo jest ważna do wyczerpania zapasów, a z pewnością kosmetyki rozejdą się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dlatego mamy też ograniczenie - na paragon możemy kupić maksymalnie 4 opakowania.

Wszystkie markowe kosmetyki, drugi produkt za 1 zł

i

Autor: Lidl Wszystkie markowe kosmetyki, drugi produkt za 1 zł

Promocja w wybranych sklepach sieci będzie też obowiązywała też w niedziele 26.09. Wprawdzie jest to niedziela niehandlowa, ale część sklepów Lidla otrzymała status placówek pocztowych. Oznacza to, że oprócz standardowych zakupów, klienci mogą w wybranych placówkach odbierać także przesyłki.

Trzecia dawka szczepionki przeciw COVID 19. Jak się zapisać?

Sieć sklepów Lidl zdecydowała się na taki krok ze względu na konkurencję, która sklepy w niedziele ma otwarte już od dłuższego czasu. Lista sklepów sieci Lidl otwartych przez siedem dni w tygodniu, w tym także w niedziele niehandlowe, jest dostępna na stronie internetowej www.lidl.pl w zakładce „sklepy”/„znajdź swój sklep”. Sklepy są czynne w tych samych godzinach, co w niedziele handlowe.

Tańczące z promocjami 23.09.2021
Sonda
Gdzie są lepsze promocje w Biedronce czy Lidlu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze