Cyberpunk 2077: problemy z grą? Jakie wady ma polski hit?

i

Autor: YouTube Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077: problemy z grą? Jakie wady ma polski hit?

Cyberpunk 2077 to katastrofa? CD Projekt oddaje pieniądze niezadowolonym klientom. Jak dostać zwrot?

2020-12-14 14:01

Cyberpunk 2077 to gra, na którą wielu fanów czekało od lat. Po premierze nowy tytuł CD Projekt wzbudził mieszane uczucia. Chociaż wszyscy doceniają ogromną pracę programistów, to w momencie premiery Cyberpunk 2077 jest po prostu niedokończony i pełen błędów, a na starszych konsolach niemal niegrywalny. Wielu graczy jest tak wściekłych, że zamiast czekać na poprawki, chce odzyskać pieniądze. Ze względu na sytuację, CD Projekt uruchamia program zwracania pieniędzy za Cyberpunk 2077. Przez tydzień można zwrócić grę i odzyskać pieniądze.

Po premierze "Cyberpunk 2077" wzbudził skrajne opinie. Gracze posiadający najnowszy sprzęt mogą cieszyć się względnie stabilną rozgrywką. Posiadacze słabszych PC-tów i starszych konsol są jednak w zupełnie innej sytuacji. Na takim sprzęcie gra CD Projekt działa koszmarnie. Dodatkowo, tuż po premierze gra jest pełna błędów, które dopiero w przyszłości zostaną naprawione. Na Metacritic użytkownicy PS4 i poprzedniego Xboxa wystawili grze oceny 2,8 i 3,7. Dlatego CD Projekt wyciąga rękę w stronę wściekłych graczy i proponuje po prostu... zwrot pieniędzy.

Morawiecki używa memów z gry wideo Cyberpunk 2077. Nie uwierzysz, dlaczego

- W pierwszej kolejności chcemy przeprosić Was za to, że przed premierą nie zaprezentowaliśmy rozgrywki z Cyberpunka 2077 na konsolach poprzedniej generacji, co utrudniło Wam podjęcie świadomej decyzji dotyczącej zakupu. Wiemy, że powinniśmy poświęcić więcej czasu i uwagi na dopracowanie naszej gry na PlayStation 4 i Xbox One – poinformowali przedstawiciele CD Projekt.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Studio przekonuje, że wciąż pracuje nad naprawieniem gry. Pierwsze aktualizacje zostały już opublikowane, a kolejne są w drodze. Zapowiedziano dwie duże poprawki, które do sieci trafią po świętach i mają naprawić większość istotnych błędów, które dokuczają graczom na konsolach poprzedniej generacji. - To nie sprawi, że gra na PS4 czy Xbox One będzie działać jak na PC i konsolach nowej generacji, ale przybliży Was do tego doświadczenia - podkreśla CD Projekt.

Jeśli takie rozwiązanie was nie satysfakcjonuje, twórcy Cyberpunk 2077 najbardziej niezadowolonym klientom proponują... po prostu zwrócić grę i dostać zwrot pieniędzy. W przypadku kopii cyfrowych należy wystąpić o reklamację na PSN lub Xbox. Jeżeli kupiliście pudełko - skontaktujcie się ze sklepem, w którym je nabyliście. Jeśli sklep odmówi reklamacji, CD Projekt prosi o bezpośredni kontakt z firmą. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 grudnia.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się Night City, megalopolis rządzonym przez bezwzględne korporacje, technologię i obsesyjną pogoń za przerabianiem ciała. Jako najemnik o imieniu V gracze ruszają w pogoń za jedynym w swoim rodzaju implantem — kluczem do nieśmiertelności. Przemierzając najniebezpieczniejsze miasto przyszłości, spotkają galerię wielowymiarowych osobistości, w tym zbuntowanego rockerboya Johnny’ego Silverhanda, w którego wcielił się Keanu Reeves. Stworzą również własny styl gry, modyfikując stworzoną przez siebie postać, a także zmierzą się z szeregiem niełatwych decyzji, które ukształtują fabułę oraz świat tytułu.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze