Czy McDonald’s jest czynny 3 maja?

2021-05-03 2:40 -ag
Czy 3 maja McDonald's będzie czynny?
Autor: SHUTTERSTOCK Czy 1 maja McDonald's będzie czynny?

3 maja obchodzimy Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Ten dzień w kalendarzu zaznaczony jest na czerwono, więc jest dniem wolnym od pracy. Ale czy 3 maja czynny jest McDonald's. Gdzie w Święto Konstytucji Trzeciego Maja można dobrze i tanio zjeść i napić się zimnego lub gorącego napoju? W związku z obostrzenia pandemicznymi wciąż nie można spożywać posiłków w lokalach. Jednak z powodzeniem można zamawiać je na wynos. Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie: czy 3 maja czynny jest McDonald's? Dla stałych klientów tej sieci odpowiedź raczej nie będzie zaskakująca.

Czy McDonald's jest czynny 3 maja? Wielu miłośników szybkiego jedzenia i dobrej kawy zadaje sobie te pytanie. Odpowiedź z pewnością będzie dla nich satysfakcjonująca. 3 maja w Święto Konstytucji Trzeciego Maja McDonald's jest otwarty. Niektóre z lokali tej fastfoodowej sieci są czynne nawet całą dobę. Zatem jeśli 3 maja ktoś zgłodnieje i będzie szukał miejsca, gdzie może tanio i szybko zjeść to McDonald's będzie dobrym rozwiązaniem. Przypominamy, że cały czas walczymy z pandemią koronawirusa i wciąż obowiązuje reżim sanitarny. Zatem posiłki można zamawiać w restauracjach, ale ich konsumpcja odbywa się już poza lokalem. Zatem i w McDonald's odbiera się przysmaki i je na zewnątrz (poza lokalem). Cały czas obowiązuje również zasada ddm: dystans, dezynfekcja, maseczka. Przypominamy również, że 1 maja zamknięte są sklepy wielkopowierzchniowe. Tego dnia można zrobić drobne zakupy na stacji benzynowej lub w osiedlowym sklepie, w którym za ladą stanie sam właściciel lub osoba zatrudniona na podstawie umowy cywilnoprawnej. Do grupy tego typu sklepów należą również Żabki.

ZOBACZ: Otwarcie ogródków restauracyjnych - data

POLECANE: Pomysł na firmę: FOOD Truck - bar na kółkach

Gen. Grzegorz Gielerak: Kina i teatry powinny być otwarte wcześniej [Super Raport]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze