Czy McDonald's będzie otwarty w Boże Ciało, 1 czerwca 2021 w Olsztynie? [LISTA RESTAURACJI]

i

Autor: pixabay.com Czy McDonald's będzie otwarty w Boże Narodzenie, 25 grudnia 2021 w Krakowie? [LISTA RESTAURACJI]

Czy w Boże Ciało czynny jest McDonald's?

2021-06-03 6:36

Boże Ciało w kalendarzu zaznaczone jest na czerwono, więc jest dniem wolnym od pracy. Ale czy 3 czerwca czynny jest McDonald's. Gdzie w ten wolny dzień można dobrze i tanio zjeść i napić się zimnego lub gorącego napoju? Z pewnością wiele osób zadaje sobie pytanie: czy w Boże Ciało czynny jest McDonald's? Dla stałych klientów tej sieci odpowiedź raczej nie będzie zaskakująca.

Czy w Boże Ciało, 3 czerwca, McDonald's jest otwarty? Wielu miłośników szybkiego jedzenia i dobrej kawy zadaje sobie te pytanie. Odpowiedź z pewnością będzie dla nich satysfakcjonująca. W Boże Ciało McDonald's jest otwarty. Niektóre z lokali tej fastfoodowej sieci są czynne nawet całą dobę. Zatem jeśli 3 czerwca ktoś zgłodnieje i będzie szukał miejsca, gdzie może tanio i szybko zjeść to McDonald's będzie dobrym rozwiązaniem. W wielu lokalizacjach restauracje McDonald's są czynne tak jak w pozostałe dni tygodnia. Zatem bez problemu w Boże Ciało można tam się wybrać na posiłek.

Przypominamy, że cały czas walczymy z pandemią koronawirusa i wciąż obowiązuje reżim sanitarny. Cały czas obowiązuje również zasada ddm: dystans, dezynfekcja, maseczka. Przypominamy również, że 3 czerwca zamknięte są sklepy wielkopowierzchniowe. Tego dnia można zrobić drobne zakupy na stacji benzynowej lub w osiedlowym sklepie, w którym za ladą stanie sam właściciel lub osoba zatrudniona na podstawie umowy cywilnoprawnej. Do grupy tego typu sklepów należą również Żabki.

Biblioteka pod chmurką
Sonda
Jadasz w McDonald's?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze