McDonald' s

i

Autor: se.pl Jedzenie z McDonalda do końca życia za darmo? Jest na to sposób! Jaki?

Czy w niedzielę 24 stycznia 2021 otwarty jest McDonald’s?

2021-01-24 1:40

Niedziela to dobry moment na przekąskę. Czy w niedzielę 24 stycznia 2021 roku uda nam się kupić jedzenie w McDonalds. Sprawdźcie czy McDonald's jest otwarty w niedzielę. Podajemy godziny otwarcia McDonald's w niedzielę.

Czy restauracja McDonald's będzie otwarta w niedzielę 24 stycznia 2021 roku? To pytanie zadaje sobie wielu fanów tej sieci szybkiej obsługi, czyli fast foodów. Sprawdź, gdzie będzie można zjeść tego dnia. Chociaż niedziele to zazwyczaj dzień, w którym większość sklepów jest zamknięta, to te obostrzenia nie dotyczą punktów z jedzeniem. W niedzielę niektóre restauracje będą otwarte - najczęściej te, które pracują 24 godziny na dobę oraz te umieszczone przy autostradach i innych drogach (McDrive), czy na dworcach kolejowych. Fani firmowych frytek czy hamburgerów nie będą więc musieli rezygnować ze swoich ulubionych przysmaków. 

Dzień bez Opakowań Foliowych. Żabka wycofuje plastikowe torby ze sklepów

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds

Punkty gastronomiczne, na szczęście dla osób, które zgłodnieją tego dnia, nie są objęte zakazem handlu w niedzielę. W niedzielę niehandlową 24 stycznia większość McDonaldów będzie pracować normalnie. W większości przypadków zachowane będą godziny otwarcia, które obowiązują w tygodniu. Oznacza to, że punkty, które świadczyły usługi do północy, w niedzielę również będą otwarte w tych godzinach. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie sieci, podając lokalizację. Co ważne, w niedzielę aktywna będzie również usługa McDelivery. Oznacza to, że ciepłe hamburgery będzie można kupić, nie ruszając się z fotela, zamawiając jedzenie z McDonalds przez Uber Eats.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze