Zakupy

i

Autor: Shutterstock Jak sklepy omijają zakaz handlu w niedzielę

Handel w niedzielę

Zakaz handlu w niedzielę. Czy w niedzielę [6.11.2022] sklepy będą otwarte?

2022-11-05 6:51

Niedziele handlowe 2022. W tym roku przed nami jeszcze raptem dwie niedziele handlowe. Czy w niedzielę 6 listopada 2022 czynne będą takie sklepy jak Lidl. Biedronka, Kaufland, Rossmann i wszystkie sklepy i punkty usługowe w galeriach handlowych? Czy niedziela 6 listopada 2022 roku jest niedzielą, w którą to nie obowiązuje zakaz handlu? Zobacz, gdzie zrobisz zakupy w najbliższą niedzielę.

Niedziele handlowe 2022. Czy 6 listopada sklepy są otwarte?

Niedziele handlowe 2022. W 2022 roku ustawowo mamy w Polsce tylko 7 niedziel handlowych i większość z nich już za nami. Zgodnie z kalendarzem w tym roku jeszcze tylko dwie niedziele będą objęte zniesieniem zakazu handlu. Czy niedziela [6.11.2022] będzie niedzielą handlową? Czy w tę niedzielę zrobimy zakupy w takich sklepach jak Lidl, Biedronka, Kaufland, Dino, Netto, Carrefour? Czy 6 listopada 2022 roku czynne są galerie handlowe i wszystkie zlokalizowane w nich sklepy, kina, kręgielnie? Niestety, według harmonogramu niedziel handlowych na niedzielne zakupy przyjdzie nam jeszcze bardzo długo czekać.

W niedzielę 6 listopada zamknięte będą takie sklepy jak Lidl, Biedronka czy Dino. Następna niedziela handlowa przypada dopiero w grudniu. A przed nami w 2022 roku jeszcze raptem dwie niedziele handlowe i obydwie przypadną w grudniu, w okresie przedświątecznym. Także do niedzieli handlowej w 2022 roku przyjdzie nam jeszcze długo czekać. Przypominamy również, że w nadchodzącym tygodniu mamy państwowe święto. 11 listopada 2022 (piątek) sklepy wielkopowierzchniowe będą zamknięte. 

Sonda
Chodzisz na zakupy z listą?
Pieniądze to nie wszystko. Marcin Ociepa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze